عمومی

سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان زیرکوه معرفی شد

سید علی ترحمی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان زیرکوه معرفی شد

به گزارش زیرکوه نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان ؛ سید علی ترحمی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان زیرکوه منصوب شد.
قرار است مراسم تودیع و معارفه جعفر علی آبادی سرپرست اسبق این اداره امروز ساعت 14 برگزار گردد.
شنیده می شود مقصد بعدی علی آبادی ادارات ورزش قاین ، خوسف و یا اداره کل ورزش و جوانان خواهد بود.
متن پیام خداحافظی سرپرست اداره ورزش و جوانان زیرکوه
باسمه تعالی
پروردگارا مرا در هرکار ، با صداقت وارد کن و با صداقت خارج سازو از سوی خود حجتی یاری کننده برایم قرار ده. سوره اسراء آیه 80
همشهریان عزیز- ورزشکاران ارجمند و جوانان غیور زیرکوه
اکنون که امانت مسولیت در اداره ورزش و جوانان زیرکوه را واگذار عزیزدیگری نموده و نعمت خدمتگذاری به شما عزیزان از این حقیرسلب شده است،برخود لازم و واجب می دانم ضمن خداحافظی و طلب حلالیت ، از خدمات بی دریغ و خالصانه همه شما همکاران عزیز در هیات های ورزشی و ورزشکاران و جوانان ، شوراهای اسلامی و دهیاران و خیرین عزیز تشکر نموده و ایمان راسخ دارم که موفقیت های ورزشی قهرمانان و جوانان ما در این سالها مدیون زحمات شما عزیزان و کاستی های آن بر گردن حقیر می باشد.
خداوند را شاکرم که از لحظه پذیرش مسولیت ، صادقانه به صورت شبانه روزی تلاش کرده و سعی نمودم برای شما خادمی سخت کوش بوده و در این نظام و انقلاب مایه سرافکندگی نباشم.
کوشیدم تا در عمل به منویات مقام معظم رهبری چون سربازی گوش به فرمان بوده و در عرصه های مختلف و آزمایش های متعدد تلاشم این بود که خود را وقف ورزشکاران عزیز نمایم.
در این ارتباط با موفقیت ها و شادی های شما ورزشکاران ، شاد و برای مشکلات و گرفتاری ها و کمبودهای موجود غمگین بودم و تمام تلاش خود را به کار گرفتم تا بتوانم برای رفع مشکلات و یا کاهش آنها گام بردارم و برای من لحظه ای شیرین تر از لحظه رضایتمندی شما وجود نداشت.
بدون تردید اذعان می دارم که اگر لطف و عنایات پروردگار ، استمداد از روح شهیدان همیشه شاهد ، حمایت های مسولان و همکاران خوبم در استان ، حمایت های امام جمعه محترم و دیگر مسولان فرهنگی و نهادهای انقلابی و همچنین اظهار لطف شما بزرگواران نبود ، هیچ تلاش و کوششی به ثمر نمی نشست.
و من الله التوفیق
جعفر علی آبادی
8 تیرماه1394

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا