عمومی

سلامت جسمی و روحی بانوان تضمین نشاط خانواده و جامعه است

فرماندار زیرکوه گفت:سلامت جسمی و روحی بانوان تضمین نشاط خانواده و جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الله خانزاده صبح امروز در آئین افتتاحیه جشنواره ورزش همگانی ویژه بانوان این شهرستان که با حضور تیم های ورزشی بانوان و جمعی از مدیران شهرستانی برگزار شد ،اظهارداشت : حدود 50 درصد جامعه زنان هستند و همه باید کمک کنند تا زنان جامعه ما به حقوق شهروندی و اجتماعی خود برسند.
فرماندار زیرکوه،با بیان اینکه ورزش حق همه دختران و زنان است، خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره ورزشی بانوان در راستای احقاق حقوق شهروندی بانوان است و باید مستمر باشد .
وی با اشاره به اینکه سلامت جسمی و روحی بانوان تضمین نشاط خانواده و جامعه است تصریح کرد: ایجاد امکانات و زیرساخت های ورزشی و تغییر نگرش مردسالاری در جامعه پیش شرط حضور فعال بانوان در عرصه های اجتماعی است که امیدواریم با کمک آموزش و پرورش ، اداره ورزش و سایر نهادهای دیگر اقدامات خوبی در این راستا انجام شود.
فرماندار زیرکوه ابراز امیدواری کرد در سال جاری استخر سرپوشیده و چمن مصنوعی شهر حاجی آباد و یک سالن دیگر در بخش شاسکوه به بهره برداری برسد و گفت: این اقدامات شهرستان را در بحث زیرساخت های ورزشی به نرم کشوری نزدیک تر خواهد کرد.
وی همچنین از شوراهای شهر و روستا خواست برای استفاده بانوان از فضاهای ورزشی برنامه ريزي کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا