عمومی

سلامت فکری و فرهنگی جامعه مرهون تلاشهای خبرنگاران است

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت: سلامت فکری و فرهنگی جامعه مرهون تلاشهای خبرنگاران است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام احمد اسماعیلی ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان، با تبریک روز خبرنگار، اظهارداشت:خبرنگاران با تاسی از آموزه های دینی و اصول نوشتاری چشم بینا ، گوش شنوا و زبان گویای جامعه هستند.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه خاطرنشان کرد: خبرنگار پل ارتباطی احاد مردم است نه فقط پل ارتباطی بین مسئولان که فقط گفتار مسئولان را به نحو احسنت بیان کند.
وی ادامه داد:خبرنگار با انعکاس واقعیت ها و رعایت صداقت در گفتار و نوشتار باعث جذب مردم می شود و هر خبرنگاری که در این وادی قدم بردارد موفق خواهد بود اما اگر خدای ناکرده مردم مد نظر نباشد و فقط مسئولین را مورد دید قرار دهیم یقینا ضرر خواهیم کرد.
حجت الاسلام اسماعیلی گفت: همه مردم در حرفه و شغلی که دارند به یک سری باید ها و نباید ها باید پای بند باشند و خبرنگاران نیز از این اصول مستثنی نیست.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه ،‌بیان داشت:خبرنگار باید در جریان کار خود به ارزش ها و اصول انقلاب و اسلام خصوصا در این عصر که عصر ارتباطات است ، پای بند باشد.
وی اذعان داشت:اگر ما می خواهیم کار فرهنگی انجام دهیم عرصه و زمینه آن در بحث خبرنگاری و فضای مجازی و بیشترین کاربرد آن هم در بحث ارتباطات و مطبوعات و فضای مجازی است.
اسماعیلی تصریح کرد:خبرنگاران نقش بسیار مهمی در پاسداشت ارزش های فرهنگی و اجتماعی جامعه دارند و به این خاطراست که واقعا یک روزی در تقویم به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است چرا که سلامت فکری و فرهنگی جامعه مرهون تلاشهای خبرنگاران است.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت:هدف سازمان تبلیغات اسلامی احیای مراسم ملی و مذهبی و دفاع از ارزش های اسلامی است و لازم میدانیم یک رابطه تنگاتنگی با خبرنگاران داشته باشیم به جهت اینکه هدف هر دو یکی است.
گفتنی است در پایان این نشست از تعدادی از خبرنگاران شهرستان با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا