عمومی

سوت آغاز مسابقات جام فجر زیرکوه نواخته شد

مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه پرخیر و برکت جام فجر به میزبانی شهر حاجی آباد در دو رشته پرطرفدار فوتسال و والیبال آقایان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،مسابقات ورزشی گرامی داشت دهه پرخیر و برکت جام فجر به میزبانی شهر حاجی آباد در دو رشته پرطرفدار فوتسال و والیبال آقایان آغاز شد.
در سالن ورزشی اداره ورزش و جوانان سوت آغاز مسابقات فوتسال به صدا درآمد و دیدار افتتاحیه این دوره از مسابقات را دو تیم همشهری گروهان مرزی و شورای فرهنگی روستای شاهرخت آغاز کردند،که در پایان تیم فوتسال گروهان مرزی شاهرخت توانست با نتیجه 4 بر 3 از سد حریف خود عبور کند.
در ادامه بازی های شب اول این دوره از مسابقات فوتسال دو تیم اتحاد بلوچ و آهن آلات نهتانی برای کسب سه امتیاز بازی به مصاف یکدیگر رفتند که تیم فوتسال اتحاد بلوچ توانست با یک بازی منسجم و با نتیجه 7 بر صفر حریف خود را با شکست بدرقه کند.
گفتنی است داوری مسابقات شب افتتاحیه را آقایان عباس ادیبیان و رسول احمدی برعهده داشتند.
اما در سوی دیگر میدان و از سری مسابقات والیبال جام فجر شهرستان که در محل سالن ورزشی تختی این شهرستان برگزار می گردد تیم والیبال دهیاری روستای گزخت در اولین دوره حضور خود در مسابقات توانست حریف خود پایگاه شهید همت شهر حاجی آباد را شکست دهد و شگفتی این دوره از مسابقات لقب بگیرد.
در ادامه بازی های شب افتتاحیه والیبال دو تیم مدعی کسب عنوان قهرمانی مرکز چاپ و تبلیغات عابدینی و دهیاری شاهرخت برای کسب اولین پیروزی خود با یکدیگر به رقابت پرداختند که پس از تلاش دو تیم، تیم والیبال مرکز چاپ عابدینی توانست حریف خود را شکست دهد.
اما در دیدار پایانی شب افتتاحیه مسابقات والیبال تیم شهدای آبیز، قهرمان جام رمضان۹۵ شهرستان برای کسب سه امتیاز بازی به مصاف تیم والیبال گردان امام حسین(ع) رفت که در پایان شهدای آبیز پیروز این دیدار بود.
شایان ذکر است برای اولین بار مسابقات والیبال بانوان با حضور شش تیم کار خود را برای مشخص کردن قهرمان آغاز خواهند کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا