عمومی

سوم خرداد سند ایستادگی ملت ایران است

امام جمعه زیرکوه گفت:سوم خرداد سند ایستادگی ملت ایران است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام مرتضائی نیا صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان زیرکوه با تبریک سالروز فتح خرمشهر، اظهارداشت:سوم خرداد سند ایستادگی ملت ایران است و کسانی که خرمشهر را اشغال کردند با ایستادگی و از خودگذشتگی ملت قهرمان ایران باخواری وذلت مجبور به ترک این شهر شدند که این خروج ذلت بار مورد مسرت امام بزرگوار قرار گرفت و فتح خرمشهر قدرت اسلام را به دشمنان نشان داد.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه فتح خرمشهر از جهات مختلف حائز اهمیت بود، گفت:فتح خرمشهر یک نصرت الهی بود و یک مساله عادی نبود بلکه یک معجزه بود و علاوه برآن رهبری امام راحل،برنامه ریزی درست،همدلی و همراهی همه،فداکاری مردم و رشادت و جان برکفی و روحیه شهادت طلبی رزمندگان و…باعث این حادثه الهی شد.
وی بیان کرد: اگر امروز میزان پیشرفت جمهوری اسلامی ایران را می خواهیم ببینیم این را باید از میزان سرمایه گذاری دشمنان در منطقه دید اما بدانند که ما در فتح خرمشهر ابهت آمریکا را شکستیم و امروز هم ابهت آمریکا شکسته خواهد شد.
حجت الاسلام مرتضائی نیا بیان داشت:اینها از اول انقلاب این توطئه ها را بر علیه نظام پیاده می کنند و می خواستند نظام مقدس جمهوری اسلامی را ساقط کنند، اما خودشان ساقط شدند و می خواستند به نظام ما سیلی بزنند اما خودشان سیلی خوردند.
امام جمعه زیرکوه گفت:آنچه امروز باید به آن توجه داشته باشیم و مقام معظم رهبری نیز در فرمایشات دیشب خود کد دادند و همه باید سرلوحه کار خود قرار دهیم این است که : از اول انقلاب آمریکا انواع نقشه ها را بر علیه نظام پیاده کرد به خاطر اینکه نظام جمهوری اسلامی را براندازند و به ما ضربه بزنند اما همه این توطئه ها شکست خورد و در این مرحله هم دشمن یقینا شکست خواهد خورد.
وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران بعد از 40 سال روی پای خود با قدرت ایستاده است و در همه زمینه ها پیشرفت کرده و با اقتدار جلوی دشمنان نظام و انقلاب ایستاده است .
مرتضائی نیا تاکید کرد:آمریکا تا الان از ملت ایران سیلی خورده است و خواهد خورد و در این برهه از زمان هم آمریکا و کسانی که از آنها حمایت می کنند حتما شکست خواهند خورد.
امام جمعه زیرکوه گفت: آنچه امروز باید توجه داشته باشیم عمق دشمنی آمریکا با ملت ایران است .
مرتضائی نیا بیان داشت: آمریکا می خواهد مولفه های قدرت نظام را بگیرد و انعطاف در مقابل دشمن تیغ او را کند نخواهد کرد بلکه او را گستاخ خواهد کرد بنابراین کسانی که با قدرت های غربی مذاکره می کنند بدانند انعطاف در مقابل دشمن او را گستاخ تر خواهد کرد.
وی تاکید کرد: ایستادن در مقابل گستاخی های دشمنان آنان را مجبور به عقب نشینی خواهد کرد و این موضوع را همه بدانند که در مقابل آمریکا باید محکم ایستاد .
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه ما باید از تجربه گذشته خود درس بگیریم، خاطرنشان کرد: اگر هر تصمیمی که می خواهیم بگیریم به تجربه گذشته نگاه نکنیم قطعا ضرر خواهیم کرد بنابراین باید کاری کنیم که از یک سوراخ دو بار گزیده نشویم .
وی ادامه داد: نسخه غربی ها برای ما قابل اعتماد نیست و اینها باید بد عهدی و بی صداقتی خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ،ثابت کنند .
مرتضائی نیا گفت: گفتمان ما در مذاکرات همان گفتمان مقام معظم رهبری است و شروط ما برای ادامه مذاکرات همان شروطی است که مقام معظم رهبری در بیانات گهر بار دیشب خود مطرح کردند.
اروپایی ها باید متعهد شوند که بحث موشکی و منطقه ای ما را مطرح نخواهند کرد و باید با هرگونه تحریم جمهوری اسلامی ایران مقابله کنند و مقابل تحریم هایی که آمریکا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام می دهد، بایستند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا