عمومی

سوگواره یاس نبوی در روستای بقرایی برگزار شد

مراسم سوگواره ياس نبوي با كمك خيرين كميته امداد امام خميني (ره) زيركوه و اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان در محل روستاي بقرايي برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،شب گذشته مراسم سوگواره ياس نبوي با كمك خيرين كميته امداد امام خميني (ره) زيركوه و اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان در محل روستاي بقرايي برگزار شد.
حجت الاسلام رحيمي رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان در اين مراسم با اشاره به ويژگي هاي حضرت زهرا (س) بر نقش مردم بر تاسي گرفتن از قرآن واهل بيت اشاره كرد و اظهارداشت: كساني كه با قرآن انس ميگيرند خداوند هم در گرفتاريها و مشكلات به كمك آنان مي آيد.
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان با اشاره به زندگي ساده حضرت زهرا (س) اخاطرنشان کرد: اگر زوج هاي جوان بخواهند يك زندگي سعادتمند و به دور از اختلافات داشته باشند بايد حضرت زهرا را الگوي خود قرارداده و همسرداري و ساده زيستي و نبود توقعات بالا در خانواده را از ايشان بياموزند.
حجت الاسلام رحيمي پيرامون فراهم كردن مقدمات جلسات عزاداري بیان کرد:وقف براي اهل بيت ميتواند نقش بسيار موثري در زندگي افراد داشته باشد كسي كه مقداري از سرمايه خود را در اين را رها ميكند و وقف ميكند هم دنيا و هم اخرت خود را اباد كرده است .
گفتني است در پايان مهمانان سر سفره حضرت زهرا (س) اطعام شدند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا