عمومی

سپاه زینت نظام و دژ تسخیر ناپذیر ملت ایران است

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه امروز هجمه ها علیه سپاه تشدید شده است،گفت: سپاه دژتسخیر ناپذیر ملت ایران ،‌زینت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ضامن امنیت این کشوراست .

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز؛حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدرخطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،با تاکید بر رعایت تقوای الهی، اظهارداشت:رحمت ویژه خداوند درسایه تقواست و اگر در زندگی خود تقوا پیشه کنیم مورد رحمت خداوند قرار خواهیم گرفت.
امام جمعه زیرکوه ،با اشاره به مناسبت های هفته شهادت آیت الله اشرفی اصفهانی توسط منافقین را تسلیت گفت و به روی همه شهدای محراب درود و سلام فرستاد و بیان داشت:آنچه در سیره این شهید والامقام بود زهد و تقوی و ساده زیستی بود.
وی با تسلیت شهادت امام سجاد (ع) گفت: ان شاء الله عرض ادب شایسته ای در سالروز شهادت این امام بزرگوار داشته باشیم.
حجت الاسلام مرتضایی نیا با اشاره به روز انجمن اولیا و مربیان ، گفت: به کودکان خود اهمیت دهیم و اگر می خواهیم فرزندان ما به یک رشد فکری و علمی برسند باید ارتباط تنگاتنگی بین اولیا و مدرسه باشد و این رابطه باید نزدیک شود.
امام جمعه زیرکوه اذعان داشت: این روزها دشمن به دنبال این است عوامل اقتدارملی ما را از بین ببرد و ایمان، پایبندی به دین، عفت و حیا و دستگاههای که مظهر اقتدار نظام هستند را از بین ببرد.
وی با اشاره به هجمه های اخیر علیه دستگاه قضایی کشور،خاطرنشان کرد: تضعیف قوه قضائیه صلاح نیست و کسانی که علیه دستکاه قضا صحبت می کنند چرا هنگامی که یک مظلوم محاکمه می شود سکوت می کنند؟
سپاه زینت نظام است
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه امروز هجمه ها علیه سپاه تشدید شده است،تاکید کرد: سپاه دژتسخیر ناپذیر ملت ایران ،‌زینت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ضامن امنیت این کشوراست و بغض و حرف های نامربوط دشمن علیه سپاه بخاطر قدرت و اقتدار سپاه است و آرامش دشمنان را در همه جا به هم می ریزد.
مرتضائی نیا با بیان اینکه دشمنان از این بغض و عصبانیت باید بمیرند، گفت:دشمنان بدانند ملت ایران در حمایت از فرزندان خود در سپاه تا آخر ایستاده است و از آن ها دفاع خواهد کرد زیرا اینها کسانی هستند که امنیت را برای ما به ارمغان می اورند.
راه ترامپ ،راهی جز انزوای آمریکا نیست
وی با اشاره به سخنان سراسر کذب رییس جمهور آمریکا در خصوص برجام و بدعهدی این کشور، بیان داشت: راهی که رییس جمهور دیوانه امریکا می زند راهی جز انزوای آمریکا به همراه نخواهد داشت.
مرتضایی نیا تاکید کرد: ملت و دولت ایران مقابل آمریکای عهد شکن خواهند ایستاد و سیلی محکمی خواهند زد و بدانند که پاسخ ما به بد عهدی امریکا پاسخی محکم خواهد بود.
مذاکره مجدد فایده ای ندارد
امام جمعه زیرکوه تاکید کرد:مذاکره مجدد فایده ای ندارد زیرا مردم متوجه شدند آمریکا بدعهد و پیمان شکن است.
وی بیان داشت:اینکه رژیم صهیونیستی به بهانه استقلال کردستان عراق دسیسه هایی ایجاد می کند و می خواهد به بهانه استقلال کردستان بین کردها و شیعیان منطقه جنگ ایجاد کند بنابراین کردهای عراق هوشیار و بیدار باشند.
امام جمعه زیرکوه گفت:انتظار مردم از دولتمردان دولت دوازدهم این است که به وعده های خود عمل کنند و به حواشی نپردازند.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به روز دامپزشکی از تلاشهای شبکه دامپزشکی زیرکوه تشکر کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا