عمومی

سیاست زدگی زیبنده شهرستان زیرکوه نیست/پیشرفت زیرکوه در سایه اتحاد و انسجام محقق می شود

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه سیاست زدگی بر شهرستان زیرکوه حاکم است، گفت:برای پیشرفت شهرستان باید کت های سیاسی را از تن بیرون آورد اما متاسفانه در شهرستان کوچک و محروم زیرکوه همه کت ها را خارج از شهرستان در می آورند ولی داخل شهرستان می پوشند که این زیبنده نیست.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به مناسبت هفته معلم و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه،صبح امروز مدیر و معاونین آموزش و پرورش به اتفاق مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه زیرکوه و جمعی از پرسنل این ارگان با حجت الاسلام مرتضائی نیا ، امام جمعه شهرستان، دیدار کردند.
امام جمعه زیرکوه در این دیدار با تبریک هفته معلم و روز عقیدتی در سپاه و تبریک ایام ولادت امام عصر عج ،اظهار داشت:آنچه امروز باید تبیین شود،چهره آیت الله مطهری است چون شخصیت این عالم بزرگوار کمتر شناخته شده است.
حجت الاسلام مرتضائی نیا خاطرنشان کرد: هم معلمین و هم برادران ما در عقیدتی سپاه باید تلاش کنیم تا یک سوز برای اسلام ،انقلاب و نظام در خودمان ایجاد کنیم و با روحیه جهادی کار کنیم.
وی با اشاره به صحبت های اخیر مقام معظم رهبری،گفت: صحبت های ایشان چالش های انقلاب است و باید این فرمایشات را آویزه گوش قرار دهیم.
امام جمعه زیرکوه با تاکید بر توجه ویژه به نسل جوان،گفت:امید را باید در جوانان دمید و همه باید تلاش کنیم تا نسل جوان ما خدمات نظام و انقلاب را بشناسند و با امید و نشاط برای پیشرفت نظام تلاش کنند.
حجت الاسلام مرتضائی نیا بیان داشت:دشمن تلاش می کند امید را از مردم بگیرد و باید تلاش کنیم تا دشمن در این راه موفق نشود.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه سیاست زدگی بر شهرستان حاکم است ،گفت:همه باید تلاش کنیم تا این سیاست زدگی را کنار بگذاریم و بدون در نظر گرفتن مسائل سیاسی ،برای مشکلات شهرستان تلاش کنیم.
وی تاکید کرد:برای پیشرفت شهرستان باید کت های سیاسی را از تن بیرون آورد اما متاسفانه در شهرستان کوچک و محروم زیرکوه همه کت ها را خارج از شهرستان در می آورند ولی داخل شهرستان می پوشند که این زیبنده نیست.
مرتضایی نیا اذعان داشت: ما روی اعتقادات خود محکم و مستحکم هستیم بنابراین باید بدور از سیاست زدگی این فضای اتحاد و صمیمیت را در شهرستان حاکم کنیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا