عمومی

سیاست 200 ساله دشمن، تفرقه بینداز حکومت کن بوده است

سردار قاسمی با بیان اینکه امروز دشمن از هر راهی که میتواند به کشور هجوم آورده است،خاطرنشان کرد: سیاست ۲۰۰ ساله دشمن "تفرقه بیانداز و حکومت کن" بوده وهست و از اسلام اصیل و وحدت بین مسلمانان وحشت دارند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سردار قاسمی فرماندهی سپاه انصار الرضا (ع ) خراسان جنوبی با علمای اهل سنت زیرکوه در روستای بهمن آباد دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار که با حضور امام جمعه شهرستان زیرکوه برگزار شد حجت الاسلام مرتضایی نیا ضمن خیر مقدم تفرقه را سم مهلکی برای جهان اسلام دانست و عنوان داشت: ارمغان شهرستان زیرکوه با توجه به ترکیب جمعیتی فارس و بلوچ و شیعه و سنی ،وحدت بوده وهست و همه پیرو ولایت و پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
سردار قاسمی ضمن استماع درد دل های اهالی روستای بهمن آباد و پیگیری برخی از مشکلات روستا با اشاره به دستاورد های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی و خدمات نظام در دورترین نقاط مرزی گفت: در جمهوری اسلامی مسئولین نظام خادمین مردم اند .
وی با بیان اینکه امروز دشمن از هر راهی که میتواند به کشور هجوم آورده است،خاطرنشان کرد: سیاست ۲۰۰ ساله دشمن “تفرقه بیانداز و حکومت کن” بوده وهست و از اسلام اصیل و وحدت بین مسلمانان وحشت دارند.
بعد از این جلسه از پایگاه رسول اکرم بهمن آباد نیز بازدید به عمل آمد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا