عمومی

شایعه پراکنی ،‌مهمترین تدبیر امروز دشمن است/فضای مجازی باید نظارت پذیرباشد

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه مهمترین تدبیردشمن،شایعه پراکنی است،گفت: دشمن بداند دل مردم ما قرص و مستحکم است و آنچه مردم باید بداند این است که باید نقشه های دشمن و توطئه های دشمن را بشناسد

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضایی نیا در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد با اشاره به مناسبت های هفته ولادت حضرت زینب و روز پرستار را به همه ارادتمندان اهل بیت و پرستاران تبریک گفت و اظهارداشت: زینب کبری اولین پرستار در صحرای کربلا بود.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه پرستاری یک حرفه بسیار مقدسی است،گفت: روز پرستار یک هشداری است به زنان تا نقش خود را پیدا کنند چون عظمت زن به حجاب و حیا و عفت و پاکدامنی و رفتار مومنانه بودن است و زنان باید این موارد را در خود حفظ کنند.
وی با اشاره به روز غزه ،بیان داشت: در این روز فریاد مظلومیت و حق طلبانه مردم فلسطین و غزه باید به گوش جهانیان برسد و این روز فرصتی است تا مانند روز قدس فریاد مظلومیت این مردم شنیده شود.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه جنگ 33 روزه هیمنه اسرائل را برباد داد،گفت: امروز اسراییل بداند آن پیامی که مقام معظم رهبری در مورد نابودی اسراییل در ۲۵ سال آینده دادند،گامهای آن دیده می شود و باید اسرائیل از این ها درس بگیرد.
مرتضایی نیا تاکید کرد: دشمن برای جدایی مردم از نظام تلاش دارد و به چند چیز امید بسته است که هم مردم باید توجه داشته باشند و هم عناصر سیاسی باید توجه داشته باشند.
امام جمعه زیرکوه اذعان داشت: ناامید کردن مردم از نظام،نابود کردن اعتقادات،مانع تراشی برای حل مشکلات بوسیله تحریم های بی رحمانه از جمله این اقدامات است اما اعلام می کنیم در این سی و چند سال هیچ غلطی نتوانستند بکنند و نخواهند توانست.
وی با بیان اینکه صحبت های مقام معظم رهبری را نباید فراموش کرد،تاکید کرد:امید بستن به دشمن یک خسارت است و در مورد برجام همه دیدند که امید بستن به آمریکا هیچ سودی ندارد و در این چند سال هر جا به دشمن امید بستیم ما را ناامید کرد و به ما نارو زد و هر روز دنبال بهانه ها و تحریم های جدید هستند.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه مهمترین تدبیردشمن،شایعه پراکنی است،گفت: دشمن بداند دل مردم ما قرص و مستحکم است و آنچه مردم باید بداند این است که باید نقشه های دشمن و توطئه های دشمن را بشناسد.
مرتضایی نیا با اشاره به شعار حقوق بشر آمریکایی ها بیان داشت: اینها شعار و دروغی بیش نیست و هیچ کس این موارد را باور نمی کند.
امام جمعه زیرکوه با تاکید بر غافل نشدن از مسائل اصلی جهان اسلام، گفت: امروز دشمن به دنبال این است تا مسلمانان را به جان هم بیندازد تا از مسائل اصلی خود که فلسطین،‌غزه، لبنان، یمن و … است فراموش کند.
فضای مجازی باید نظارت پذیرباشد
وی با اشاره به فضای مجازی،گفت: شش سال از تاسیس شورای فضای مجازی گذشته است اما انها تا الان چکار کرده اند و چقدر در رفع دغدغه مقام معظم رهبری تلاش کرده اند.
وی با بیان اینکه باید فضای مجازی باید نظارت پذیرباشد،گفت: چرا باید کانال های تلگرامی در اخیتار و متعلق کشورهای دیگر باشد و نمی گذارند جوانان خلاق ما این را به دست بگیرند ؟
مرتضائی نیا تاکید کرد:باید به جوانان مومن و خلاق وطن میدان و فرصت داد تا در این قسمت هم کار کنند تا در نرم افزارهای داخلی هم پیشرفت داشته باشیم.
امام جمعه زیرکوه با تسلیت حادثه سانچی خواستار اعلام علت این حادثه شد و گفت: مسولان حادثه را بررسی کنند و گزارش را هم به مردم و هم خانواده قربانیان اعلام کنند.
مرتضایی نیا با اشاره به روز هوای پاک،گفت: مردم در حفاظت از محیط زیست همکاری لازم داشته باشند و نگذارند محیط زیست شهرستان تخریب شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا