عمومی

شرکت 110 نفر در مسابقه نورالهدی 9/آزمون فردا برگزار می شود

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه از شرکت 110 نفر در مسابقه نورالهدی 9 در شهرستان زیرکوه خبرداد و گفت: این آزمون فردا جمعه 12 آذرماه راس ساعت 9 صبح برگزار می شود.

حجت‌الاسلام احمد اسماعیلی در گفت و گو باپایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت: در راستای ترویج و گسترش فرهنگ غنی قرآن کریم و آشنایی اقشار مختلف مردم با مفاهیم و تفسیر قرآن کریم و در جهت اجرای منویات و تاکیدات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) مبنی بر «تدبر در آیات قرآن کریم»، نهمین دوره از مسابقات تفسیر قرآن کریم با عنوان « نورالهدی۹ »، همزمان با سراسر کشور توسط « اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه » برگزار می‌گردد.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه از شرکت 110 نفر در مسابقه نورالهدی 9 در شهرستان زیرکوه خبرداد و گفت: همزمان با سراسر کشور، نهمین دوره مسابقات سراسری تفسیر قرآن کریم « نورالهدی ۹» در شهرستان زیرکوه جمعه ۱۲آذر در سالن اجتماعات آموزش و پرورش زیرکوه برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه آزمون این طرح بر اساس کتاب تفسیر نمونه برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در این آزمون که در دو رشته یک جزء و سه جزء قرآن کریم برگزار می‌شود، تعداد ۱10شرکت کننده در بخش تفسیر جزء ۳۰ و۲نفر درتفسیر جزءهای ۲۷، ۲۸ و ۲۹ قرآن کریم ثبت‌نام کرده اند .
وی ابراز کرد: به برندگان این مسابقه قرآنی، علاوه بر اعطای مدارک مربوط، به قید قرعه، صدها جایزه نفیس شامل کمک هزینه عمره، سفر به عتبات عالیات و سفر زیارتی مشهد مقدس و همچنین جوایز نقدی اهدا می‌شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا