عمومی

شرکت 1400 نفر در انتخابات بزرگترین شرکت تعاونی زیرکوه

بیش از 1400 نفر از سرپرستان خانوار عضو شرکت تعاونی مرزنشینان زیرکوه، در انتخابات هیات مدیره و بازرسی این شرکت تعاونی شرکت کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، بر اساس اعلام قبلی ، صبح امروز مجمع عمومی سالیانه شرکت تعاونی مرزنشینان زیرکوه با دستور انتخاب هیات مدیره و بازرس این شرکت در محل حسینیه شهر حاجی اباد برگزار گردید.
رضائی مدیر اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی زیرکوه در حاشیه برگزاری این مجمع، گفت:با توجه به درخواست یک سوم اعضای شرکت تعاونی مرزنشینان زیرکوه از اداره تعاون شهرستان، مجمع عمومی سالیانه به صورت یک مرحله ای برگزار گردید.
وی خاطرنشان کرد:چنانچه درخواستی از طرف اعضای شرکت تعاونی به هیات مدیره ارسال و از طرف هیات مدیره شرکت تعاونی اقدامی صورت نگیرد، اداره تعاون رسما می تواند درخواست اعضا که بالاترین مقام در شرکت تعاونی است، را انتشار دهد که این اقدام صورت گرفت و در تاریخ 22 فروردین انتشار آگهی با دستور کار انتخاب هیات مدیره و بازرس انجام گردید.
رضائی ادامه داد:بر اساس انتشار آگهی در روزنامه آوای خراسان جنوبی، در تاریخ 23 اردیبهشت راس ساعت ده صبح در محل حسینیه شهر حاجی آباد،مجمع با حضور اکثریت اعضا برگزار گردید و انتخابات هیات مدیره و بازرس آغاز شد.
مدیر اداره کار زیرکوه، گفت: از 2300 عضوی که حق رای داشتند، 1424 نفر سرپرست خانوار در انتخابات شرکت کردند و بعد از احراز هویت ، برگه تعرفه رای در اختیار آنان قرار گرفت.
رضائی بیان داشت: در این انتخابات 5 نفر به عضو اصلی هیات مدیره و 2 نفر به عنوان عضو علی البدل برای مدت 3 سال و 3 نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل به مدت یک سال انتخاب خواهند شد.
وی اذعان داشت: شرکت تعاونی مرزنشینان زیرکوه با 8 هزار عضو به عنوان بزرگترین شرکت تعاونی شهرستان زیرکوه محسوب می شود و پس از آن تعاوئنی دامداران و تعاونی توسعه عمران در جایگاه بعدی قرار دارند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا