عمومی

شعار مرگ بر آمریکا در خون ملت ایران است

امام جمعه زیرکوه گفت:شعار مرگ بر آمریکا در خون مردم ایران است و تا وقتی امریکا از خوی استکباری خود دست برندارد این شعار خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الاسلام غلامرضا مرتضایی نیا در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد،اظهارداشت:شهید فهمیده الگوی شایسته ای است برای دانش آموزان ,نوجوانان و جوانان ماست.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:آنچه شهید فهمیده را بزرگ کرد توجه به نماز اول وقت ،ولایت مداری و شجاعت وی بود.
وی تصریح کرد:دانش آموزان دیروز وظیفه خود را نسبت به انقلاب انجام داده اند ،وظیفه دانش آموزان امروز و شرط رسیدن به آرمان های انقلاب، بصیرت و شناخت دشمن است.
امام جمعه زیرکوه با تاکید بر هوشیاری و بصیرت در برابر جنگ فرهنگی دشمن،خاطرنشان کرد: اگر دیوار فرهنگی نظام ترک بردارد قطعا آن نظام ترک بر میدارد .
مرتضایی نیا بر استفاده از تولیدات داخلی تاکید کرد و گفت:مردم باید از تولیدات داخلی استفاده کنند و از اسراف دوری نمایند.
امام جمعه زیرکوه با گرامی داشت یوم الله ۱۳ آبان، بیان داشت: بزرگ داشت ۱۳آبان یک عبادت است.
وی اذعان داشت: ۱۳آبان امسال به سبب شرایط خاص اخیر و سخنان سخیف رییس جمهور آمریکا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیارمهم است بنابراین همه مردم باید وارد صحنه شوند .
وی تاکید کرد:شعار مرگ بر آمریکا در خون مردم ایران است و تا وقتی امریکا از خوی استکباری خود دست برندارد این شعار خواهد بود.
امام جمعه زیرکوه به مدیرکل ورزش و جوانان تذکر داد که کار سیاسی را رها کند و کار ها را کارشناسی شده انجام بدهد و با مردم رو راست باشند.
مرتضایی نیا گفت: مدیر کل ورزش و جوانان باید در مورد مسائل اخیر پاسخ بدهد و باعث تفرفه در شهرستان نشوند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا