عمومی

شعار مرگ بر آمریکا در قلب مردم ایران حک شده است/دشمن به دنبال ترور شعارهای انقلابی است

امام جمعه موقت زیرکوه با بیان اینکه دشمن به دنبال ترور شعارهای انقلابی است،گفت: شعار مرگ بر آمریکا در قلب مردم ایران حک شده است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،،حجت الاسلام حسن ارمغان ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد با تاکید بر رعایت تقوی الهی اظهارداشت:اگر می خواهیدئ راه راست را ببینید و در همه امور موفق باشید،باید تقوی الهی پیشه کنید.
امام جمعه موقت زیرکوه با بیان اینکه اولین اثر تقوی در وجود انسان،نورالهی است،خاطرنشان کرد:کسانی که تقوی الهی پیشه می کنند،گوش و چشم دلشان باز می شود و قدرت تشخیص حق از باطل در وجودشان تقویت می شود.
وی با اشاره به مناسبت های هفته،سالروز تاسیس شورای نگهبان را تبریک گفت و اذعان داشت:قوه مقننه از دو رکن مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان تشکیل شده و فلسفه وجودی شورای نگهبان حفظ اسلامیت نظام و مغایر نبودن قوانین با مقررات اسلامی و قانون اساسی است.
مسؤوول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه سپاه زیرکوه با بیان اینکه شورای نگهبان یک نهاد بسیار خوب و انقلابی و مورد تایید رهبر معظم انقلاب اسلامی است.،تصریح کرد:مردم شهرستان زیرکوه حمایت قاطع خود را از شورای نگهبان و مصوبات این شورا اعلام می کنند و همیشه حامی این نهاد انقلابی خواهند بود.
ارمغان با اشاره به جریان فیش های نجومی و حقوق های میلیونی تاکیدکرد:دولتمردان و دستگاههای مربوطه باید این مورد را با دقت پیگیری کنند تا حق ملت ایران ضایع نشود.
امام جمعه موقت زیرکوه بااشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره پروژه نفوذ،بیان داشت:دشمن به دنبال استحاله نظام و انقلاب اسلامی است و زمانی که باور مردم ما تغییر کند این استحاله اتفاق خواهد افتاد.
وی با بیان اینکه دشمن به دنبال تغییر باور و ترور شعارهای انقلابی است،خاطرنشان کرد:دشمن می خواهد شعارهایی که از اول انقلاب ورد زبان مردم ایران و مورد تایید امام راحل و مقام معظم رهبری بوده است را حذف کندو تغییر دهد.
ارمغان با بیان اینکه شعارمرگ بر آمریکا در قلب مردم ایران حک شده است،اظهارداشت:شاید در ظاهر بتوانند این شعارها را حذف کنند اما این شعارها بر دل و قلب مردم مؤمن ایران اسلامی نشسته است و تغییر این شعارها غیر ممکن است.
امام جمعه موقت زیرکوه،اذعان داشت:برای استمرار و استقرار روحیه انقلابی بیش از 219 هزار شهید تقدیم شده است و امروز نباید اجازه دهیم این خونها به راحتی پایمال شود.
وی تصریح کرد:موقعی که مسؤولان نظام متوجه این امر شوند،مسؤولیت آنها دوچندان می شود،بنابراین مسؤولانی که در راس هستند باید این مساله را جدی بگیرند و مواظب پایمال نشدن خون هزاران شهید انقلاب اسلامی باشند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا