عمومی

شعار مرگ بر آمریکا مصداق کامل استکبار ستیزی است

امام جمعه زیرکوه گفت: تنها راه مقابله با استکبار همین استکبار ستیزی و نفرت از استکبار است و شعار مرگ بر آمریکا مصداق کامل استکبار ستیزی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زیرکوه حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد با تبریک عید سعید فطراظهارداشت: عید فطر نماد اسلام و یکی از بزرگترین اعیاد اسلامی است و اتحاد و انسجام مسلمانان در نماز عید فطر نشان دهنده این است که مسلمین جهان در یک صف قرار دارند و درمقابل استکبار قرص و محکم ایستاده اند.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان خاطرنشان کرد: مساله شورای نگهبان یک مساله اساسی و بیار مهم و بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
مرتضائی نیا با بیان اینکه شورای نگهبان از زمان تاسیس تاالان خوب درخشیده و موفقیت های بسیار خوبی داشته است، افزود: انتظاری که از شورای نگهبان در انتخابات پیش رو داریم این است که مثل همیشه قرص و محکم بایستد و نگذارد جای هیچ فتنه گری در انتخابات احساس شود.
خطیب جمعه زیرکوه ادامه داد: خواسته مردم اجرای قانون است و از شورای نگهبان می خواهیم در فیلترهایی که برای تعیین صلاحیت در نظر می گیرند ملاک های قانونی برای مصلحت کشور مدنظر باشد.
وی با اشاره به فرمایشات و رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری تصریح کرد: استکبار ستیزی ا زمبانی انقلاب است و آمریکای جنایتکار هم مصداق کامل استکبار است.
مرتضائی نیا با بیان اینکه امروز نفرت از استکبار یک فرهنگ احساسی نیست بلکه در بندبند ملت ایران جاگرفته است،خاطرنشان کرد: تنها راه مقابله با استکبار جهانی همین استکبارستیزی و نفرت از استکبارجهانی است.
شعار مرگ بر آمریکا مصداق کامل استکبار ستیزی است
خطیب جمعه زیرکوه با اشاره به اینکه بعضی ها به دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکا هستند، تاکید کرد: کسانی که دنبال این هستند که شعار مرگ بر آمریکا را حذف کنند یا خائن هستند یا به دنبال غرض ورزی و منافع خود هستند،مگر ملت فهیم ایران می توانند شعار مرگ بر آمریکا را فراموش کنند.
وی بیان داشت:دانشمندان و علمای ما را همین ها به شهادت رسانده اند و امروز امثال داعش و تکفیری به دستور همین ها مسلمانان جهان را قتل عام می کنند . مردم بصیر ما باید آگاه باشند و بدانند دشمن چه چیزی را نشانه گرفته است.
مرتضائی نیا با اشاره به مذاکرات هسته ای گفت: به اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای که با تلاش شبانه روزی از حق ملت ایران دفاع کرده اند هم خسته نباشید می گوییم و هم از آنها تشکر می کنیم و زحمات تیم های مذاکره کننده قبلی را هم نباید نادیده بگیریم.
امام جمعه زیرکوه افزود: شعار انرژی هسته ای حق مسلم ماست ، مطالبه انرژی هسته ای را به یک حق مسلم برای ملت ایران تبدیل کرد .
وی از حمایت ها و ارشادات مقام معظم رهبری تشکر کرد و خاطرنشان کرد: وحدت داخلی و اتحاد و انسجام و همبستگی عامل اصلی موفقیت جمهوری اسلامی ایران در طول سالهای پس از انقلاب بوده است و در شرایط حساس کنونی اگر حمایت ها و ارشادات مقام معظم رهبری نبود جمهوری اسلامی ایران هرکگز به عنوان یک ککشور برخوردار از انرژی هسته ای معرفی نمی شد.
مرتضائی نیا تصریح کرد: غرب تلاش خواهد کرد با نوعی توافق امنیت رژیم صهیونیستی را تامین کند اما بنا به فرمایش مقام معظم رهبری چه توافق بشود و چه نشود امنیت اسرائل تامین نخواهد شد و همگان خوب بدانند که مبارزه ایران با رژیم صهیونیستی و حمایت از محور مقاومت تحت هیچ شرایطی تغییر نخواهد کرد.
در پایان نماز جمعه از روسای ادارات امور مالیاتی و بهزیستی شهرستان به خاطر اقدامات مفید و ارزنده با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا