عمومی

شلیک آخر فوتبال شهرستان زیرکوه بر پیکره فوتبال قاین

مسابقات مینی فوتبال شهرستان قاین در حالی به پایان رسید که تیم های شهرستان زیرکوه از سه فینال ممکن نونهالان و نوجوانان زیرکوه در دو فینال حضور داشتند و با یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی نمایش خوبی در بین تیم های شرکت کننده داشتند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،مسابقات مینی فوتبال شهرستان قاین در حالی به پایان رسید که تیم های شهرستان زیرکوه از سه فینال ممکن نونهالان و نوجوانان زیرکوه در دو فینال حضور داشتند و با یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی نمایش خوبی در بین تیم های شرکت کننده داشتند.
تیم دارالقران امام حسن مجتبی(ع) حاجی آباد در سه رده ی سنی زیر 12 ، زیر14 و زیر 19 سال شرکت کرد که در دو رده سنی زیر12 سال و زیر 14 با اقتدار و به عنوان تیم نخست هر گروه به نیمه نهایی صعود کردو در نیمه نهایی به راحتی و با اختلاف دو گل در هر مسابقه به فینال مسابقات رسیدند.
اما در ایستگاه اخر مسابقات تیم های شهرستان قاین با یک بازی بسته و تدافعی به هدف خود یعنی ضربات پنالتی رسیدند که نتیجه آن یک شکست و یک برد سهم تیم های شهرستان شد.
در رده سنی زیر 14 سال با یک بازی تدافی از تیم حریف و اتلاف وقت، بازی بدون گل و به ضربات پنالی کشیده شد که با یک پنالتی پر حرف و حدیث تیم قاین برنده مسابقه شد.
امادیگر تیم شهرستان در رده سنی زیر 12 سال که آن هم در زمان معمول به تساوی بدون گل رسید به ضربات پنالتی کشیده شد که با درخشش دروازه بان شایسته تیم و با مهار دو پنالتی از چهار پنالتی به عنوان قهرمانی رسیدند.
درپایان کار در رده سنی زیر 12 سال به 8 گل زده و 1 گل خورده بهترین خط حمله و بهترین خط دفاعی را ازآن خود کرد و همچنین در رده سنی زیر 14 سال با 14 گل زده و تنها 2 گل خورده شرایط مشابهی رقم زد.
همچنین در رده سنی زیر 12 سال حسن خسروی با 6 گل زده و در رده سنی زیر 14 سال ابولفضل عبدالهی با 8 گل زده به آقای گلی این مسابقات رسیدند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا