عمومی

شناسایی و انهدام باند مخوف تبهکار در بیرجند /نایب سلطان دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از شناسایی و انهدام باند مخوف تبهکار که جرایم زیادی را در شهرستان بیرجند مرتکب شده بودند خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سردار مجید شجاع اظهار داشت : با کسب اخبار دریافتی مبنی بر فعالیت باند مخوف تبهکار که انواع و اقسام جرائم را در سطح شهرستان بیرجند مرتکب می شدند شناسایی و انهدام باند مذکور در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت .
وی گفت : با انجام دو ماه کار اطلاعاتی شبانه روزی، فعالیت و محل های تردد اعضاء باند کنترل و مشخص شد باند مذکور کاملاً حرفه ای بوده و با افراد خلافکاری از سایر استان ها و شهرستان ها در ارتباط هستند .
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت :اعضای این باند انواع مواد مخدر صنعتی را از سایر شهرستان ها به بیرجند منتقل کرده و در بین خرده فروشان مواد مخدر توزیع می کردند و اقلام سرقتی را از معتادان با قیمت بسیار نازل بابت پول مواد مخدر اخذ می کردند .

سردار شجاع تصریح کرد : در عملیات و ضربتی پلیس سرباند معروف به نایب سلطان که مجهز به تجهیزات غیر مجاز و سلاح سر بود دستگیر شد و از نامبرده 53 گرم ماده مخدر شیشه کشف شد .
وی خاطر نشان کرد : در ادامه عملیات پنج نفر از اعضای باند و همدستان تبهکا رمعروف دستگیر شدند و دو دستگاه خودرو ، مقادیری مواد مخدر صنعتی،67 قطعه انواع ابزار و اجناس سرقتی ،17 دستگاه انواع گوشی موبایل و انواع و اقسام لوازم ممنوعه از اعضای این باند کشف شد .
سردار شجاع تأکید کرد : پلیس به شدت با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد خواهد کرد و افراد تبهکار فرصتی را برای انجام اعمال مجرمانه نخواهند داشت .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا