عمومی

شهدا امام زادگان عصر حاضرند/امنیت امروز ما به برکت خون شهداست

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی با اشاره به مقام والای شهدا، خاطرنشان کرد:شهدای ما امامزادگان عصر حاضر هستند و اگر مسائل را با نگاه اعتقادی به جلو حرکت کنیم از خیلی از شهدا کرامت می بینیم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرهنگ برات زاده در مراسم کلنگ زنی گلزار شهدای روستای چشمه بید، با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ایام الله دهه فجر یاد و خاطر همه شهدا را گرامی داشت و گفت:خداوند را شاکریم به ما توفیق داد یک بار دیگر در محضر شهدا باشیم و با کلنگ زنی این پروژه حداقل کاری برای شهدا انجام داده باشیم.
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی با اشاره به مقام والای شهدا، خاطرنشان کرد:شهدای ما امامزادگان عصر حاضر هستند و اگر مسائل را با نگاه اعتقادی به جلو حرکت کنیم از خیلی از شهدا کرامت می بینیم.
برات زاده تصریح کرد: بعضی و قت ها متاسفانه ما در حق شهدا و البته در حق خودمان جفا می کنیم چون شهدا راه خود را انتخاب کرده اند و اجر و مزد و منزلت دنیوی و اخروی را به تمام و کمال به دست آورده اند.
وی با بیان اینکه شهدا،دارالشفاء هستند،تاکید کرد: همه ما وظیفه داریم امروز این خون ها را پاس بداریم و از شهید و خانواده شهید به بهترین شکل ممکن از این ولی نعمتان خود تکریم و تجلیل کنیم .
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی اذعان داشت: اگر امروز ما در نقطه صفر مرزی در یک جزیره امن و با ثبات زندگی می کنیم، این امنیت به برکت خون شهداست.
برات زاده گفت: در برخی مسائل اقتصادی و معیشتی مشکلاتی داریم و منکر این مشکلات نیستیم اما باید با مدیریت صحیح ، مدیریت جهادی و روحیه بسیجی این گره ها را باز کرد و بازشدنی هم هست.
وی اذعان داشت: ما هنوز فکر نکنیم در ایران اسلامی گرهی باشد که نتوانیم باز کنیم و همه گره ها را تا کنون باز کرده ایم مگر آن جایی که اراده ای نبوده ، اعتقاد و باوری نبوده و مدیریت صحیحی نبوده است .
برات زاده گفت: نکات مثبت و برجسته انقلاب را باید در کنار مشکلات ببینیم و امیدواریم خداوند به ما توفیق بدهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم و به شفاعت شهدا در روز قیامت امیدواریم.
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی،بیان داشت:ما امروز وظیفه داریم به هر طریقی از مقام شهدا تجلیل کنیم و مقامشان را قدر بدانیم که یکی از این راه ها همین ساختن گلزار برای شهداست.
برات زاده از سهل انگاری در ساخت این پروژه گلایه کرد و گفت: با توجه به اینکه مزار 4 شهید در این روستا وجود دارد نباید به امروز واگذار می شد و اعتباری که قبلا قول داده شده بود باید تحقق می یافت و ان شاء الله با روحیه جهادی این امر تحقق خواهد یافت.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا