عمومی

شهرستان زیرکوه نیازمند موقوفاتی با محوریت قرآن کریم است

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه زیرکوه گفت:وقف هایی با نیت قرآنی در زیرکوه باید ایجاد شود و توجه خیرین نیک اندیش به این سمت توجه داده شود .

حجت الاسلام حسین رحیمی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت: نداشتن موقوفاتی با نیت ترویج فرهنگ قرآن کریم در شهرستان زیرکوه باعث از بین رفتن انگیزه قرآن آموزان شده است .
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه زیرکوه، مهمترین موضوعاتی که اکنون جامعه درگیر آن است و برخی از جوانان را به انحراف و مسیر غیر صحیح رهنمون می کند را فاصله گرفتن جوانان از معنویات دانست و افزود : جوانی که با قرآن انس بگیرد و در دریای معارف قرآنی خود را رها سازد مسلما دچار فساد و انحراف نخواهد شد .
حجت الاسلام رحیمی تاکید کرد:وقف هایی با نیت قرآنی در زیرکوه باید ایجاد شود و توجه خیرین نیک اندیش به این سمت توجه داده شود .
وی با بیان اینکه برای تربیت حافضان قرآنی با توجه به وضعیت فرهنگی و معنوی زیرکوه به پشتوانه‌ای مناسب نیاز است اضافه کرد: وقف یک سنت حسنه است و باید با ترویج و اطلاع‌رسانی بیش‌از پیش این سنت در بین مردم موقوفات جدید به ویژه در زمینه قرآن را توسعه داد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زیرکوه با بیان اینکه منویات مقام معظم رهبری در زمینه قرآنی برای تربیت قاریان و حافظان قرآن است اظهار داشت: خوشبختانه شرکت‌کنندگان زیادی در طرح‌های قرآنی این شهرستان شرکت می‌کنند اما باید با حمایت از این طرح‌ها نسبت به توسعه و ترویج قرآن کریم گام برداشت .
به کانال اطلاع رسانی زیرکوه نیوز در تلگرام بپیوندید:
https://telegram.me/zirkoohnews

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا