عمومی

شهروندان در جهت حفظ محیط زیست کوتاهی نکنند

مسئول نمایندگی حفاظت محیط زیست زیرکوه گفت:از همه شهروندان تقاضا مندیم در جهت حفظ محیط زیست هر کاری از دستشان بر می اید کوتاهی نکنند.

مرتضی تقی زاده صبح امروز در حاشیه اجرای طرح دوستداران محله در محله کوی المهدی حاجی آباد در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، اظهارداشت:طرح دوستداران محله توسط شهرداری حاجی آباد پیشنهاد گردید و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.
مسئول نمایندگی حفاظت محیط زیست زیرکوه خاطرنشان کرد: نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان نیز در راستای اجرای مدیریت پسماند شهرستان و همچنین در اجرایی کردن هر چه بهتر اصل 50 قانون اساسی کشور که حفاظت از محیط زیست را یک وظیفه همگانی می داند ، در این طرح حضور یافتیم.
وی ادامه داد: هر کاری که با سلامتی مردم در ارتباط باشد و سلامت مردم را به مخاطره بیندازد، قطعا خلاف قانون است و با متخلفین طبق قانون و ضوابط مربوطه برخورد می شود.
تقی زاده بیان داشت:طرح دوستداران محله یک طرح بسیار خوب و مفید است و با توجه به اینکه شهرستان نوپاست،قطعا طرفداران خاص خود را پیدا خواهد کرد و امروز هم با توجه به اینکه این طرح برای اولین بار در شهرستان اجرا می شود، مردم، مسئولان، طرفداران محیط زیست،بسیار با اشتیاق پای کار آمده اند و استقبال کرده اند.
مسئول نمایندگی حفاظت محیط زیست زیرکوه ، خاطرنشان کرد:هدف همه ما سلامتی مردم منطقه است و امیدواریم این طرح که امروز استارت خورد، در راستای پاکسازی محیط زندگی و محیط زیست،ادامه داشته باشد.
تقی زاده،گفت: از همه شهروندان تقاضا مندیم در جهت حفظ محیط زیست هر کاری از دستشان بر می اید کوتاهی نکنند.
وی ادامه داد: اولین قدم در این راه این است که مردم رعایت کنند و زباله نریزیند و قدم بعدی تفکیک زباله از مبداءاست که این طرح نیز در دست اقدام است و ان شاء الله با همکاری شورای اسلامی و شهرداری حاجی آباد به مرور زمان به اطلاع مردم خواهد رسید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا