عمومی

شهر حاجی آباد باید یک شهر مناسبتی شود

امام جمعه زیرکوه خواستار نصب تابلوهایی با مضامین فرهنگی در ورودی های شهرحاجی آباد شد و بیان داشت:همه باید به شهرداری کمک کنیم تا ان شاء الله شهر حاجی آباد یک شهر مناسبتی شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام مرتضایی نیا در جلسه کارگروه فرهنگی شهرستان زیرکوه خواستار گسترده شدن دایره این کارگروه شد و اظهارداشت: یکی از دغدغه های بسیار بزرگ مقام معظم رهبری بحث مسائل فرهنگی است.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در برهه ای از زمان بحث تهاجم فرهنگی و شبیخون فرهنگی را مطرج کردند و امروز نیز در این زمینه بحث آتش به اختیار را مطرح کردند و همه ما سرباز مقام معظم رهبری در این راه هستیم.
وی با بیان اینکه کارهای فرهنگی خوبی در شهرستان انجام شده است،گفت: آتش به اختیار یعنی یک کار فرهنگی خوب و تمیز و در این زمینه همه باید کمک کنند.
حجت الاسلام مرتضایی نیا خواستار نصب تابلوهایی با مضامین فرهنگی در ورودی های شهر شد و بیان داشت:همه باید به شهرداری کمک کنیم تا ان شاء الله شهر حاجی آباد یک شهر مناسبتی شود.
امام جمعه زیرکوه گفت:امیدواریم جلسات فرهنگی به صورت تخصصی مداومت پیدا کند تا شاهد رشد و شکوفایی مسایل فرهنگی در سطح شهرستان باشیم.
گفتنی است ،کارگروه فرهنگی شهرستان زیرکوه امشب با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان و متولیان عرصه فرهنگی شهرستان،باهدف زیبا سازی شهر حاجی آباد با رویکرد فرهنگی و بادوام برگزار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا