عمومی

شهر حاجی آباد در نوروز 97 زیبا می شود

شهردار حاجی آباد، گفت: با توجه به اینکه امسال دهه فاطمیه تداخلی با نوروز نخواهد داشت، تمام تلاش مجموعه شهرداری و شورای شهر این خواهد بود که نوروز ی بانشاط و زیبا در شهر حاجی آباد داشته باشیم و میزبان خوبی برای مسافرانی که در این ایام به شهرستان زیرکوه سفر می کنند باشیم.

احسان کریمدادی صبح امروز در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،‌اظهارداشت:با توجه به نزدیک شدن به نوروز 97 و پایان سال 96، شهرداری حاجی آباد، مطابق با سنوات گذشته،اقدام به برگزاری جلسه برنامه ریزی استقبال از نوروز 97 نمود و در این جلسه وظایف واحدهای مختلف در خصوص استقبال از نوروز مشخص و جهت پیگیری و رفع مشکلات موجود و اقدامات لازم برای یک نوروز شاد و بانشاط در شهر حاجی آباد،‌ابلاغ گردید.
شهردار حاجی آباد خاطرنشان کرد:لکه گیری معابر سطح شهر،پاکسازی پیاده روهای سطح شهر، پاک سازی و زیباسازی ورودی های سطح شهر، جمع آوری نخاله های ساختمانی سطح شهر،رنگ آمیزی جداول با اولویت بلوارها، خط کشی معابر و گذرگاههای عابر پیاده، نصب تابلوهای تمثال سرداران شهید در ورودی شهر ، رنگ آمیزی و اصلاح المانهای سطح شهر، خرید و جانمایی المانهای جدیدو علف زنی و نظافت بلوارها و پارک های سطح شهراز جمله برنامه هایی است که در این جلسه مصوب و در دستور کار شهرداری قرار دارد.
وی ادامه داد: اتمام پروژه روشنایی بلوار امام رضا در ضلع غربی، اجرای سنگ فرش بلوار امام رضا(ع) و امام خمینی(ره) تا پایان سال از دیگر برنامه های شهرداری برای زیبا سازی شهر خواهد بود و عملیات سنگ فرش تا اتمام کلیه بلوارها و آیلندها، متوقف نخواهد شد و با توجه به اینکه سنگ، مورد نیاز توسط خود شهرداری تامین می شود،‌امیدواریم تا شهریور 97 سنگ فرش کلیه بلوارها و آیلندهای سطح شهر به اتمام برسد.
کریمدادی با اشاره به خرید المانهای جدید برای شهر حاجی آباد،گفت:4 المان جددی با رویکرد سنتی و فرهنگی با رویکرد بازگشت به سنت های منطقه خریداری و نصب خواهد شد.
شهرداری حاجی آباد اذعان داشت:کلیه پرسنل شهرداری حاجی آباد در ماه منتهی به نوروز 97 به صورت دو شیفت در حال ارائه خدمت به شهروندان هستند و ساعت کار شهرداری نیز در اسفند ماه از 7 صبح تا 17 عصر خواهد بود.
وی تصریح کرد: با توجه به مصوبه کمیته فرهنگی شهرستان زیرکوه، قرار است نقاشی دیواری در سطح شهربا همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه انجام شود که محل مورد نظر مشخص گردیده و ان شاء الله در اسفند ماه شاهد انجام چندین نقاشی دیواری با رویکرد فرهنگی خواهیم بود.
کریمدادی بیان داشت:با توجه به مراجعه مردم به بازارها در پایان سال، کلیه کسبه ای که بحث سد معبر در شهر حاجی آباد را داشته اند،‌اخطار لازم صادر گردیده و چنانچه نسبت به جمع آوری آن اقدام نشود،توسط شهرداری نسبت به جمع آوری و پاکسازی پیاده روها اقدام خواهد شد.
شهردار حاجی آباد، گفت: با توجه به اینکه امسال دهه فاطمیه تداخلی با نوروز نخواهد داشت، تمام تلاش مجموعه شهرداری و شورای شهر این خواهد بود که نوروز ی بانشاط و زیبا در شهر حاجی آباد داشته باشیم و میزبان خوبی برای مسافرانی که در این ایام به شهرستان زیرکوه سفر می کنند باشیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا