عمومی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه از حضور پر شور و ضد استکباری مردم در حماسه 9 دی تشکر کرد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه از حضور پر شور و ضد استکباری آحاد مردم با بصیرت و فهیم شهرستان زیرکوه در مراسم باشکوه یوم الله 9 دی تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه در اطلاعیه ای از حضور پر شور و ضد استکباری آحاد مردم با بصیرت و فهیم شهرستان زیرکوه در مراسم باشکوه یوم الله 9 دی تشکر کرد.
در این اطلاعیه آمده است:
در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران روزهای مهم و بیاد ماندنی بسیاری وجود دارد که یکی از این روزها حماسه عظیم و مردمی ملت عاشورایی ایران اسلامی 9 دی سال 88 است که در آن روز همبستگی پرشور و میلیونی مردم با غیرت ایران نمایان شد.
در حماسه 9 دی از یک سو پیوند ناگسستنی مردم با انقلاب تقویت شد و از سوی دیگر نقش رهبری و ولایت در خنثی سازی توطئه دشمنان برای همگان مشخص گردید.
حماسه نهم دی: روز قیام آگاهانه مردم بر اساس معرفت و بصیرت بود و مردم در این روز با آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.
با شکر و سپاس خداوند قادر متعال به پاس توفیق الهی عمل به تکلیف مسلّم دینی و انقلابی و همزمان با یوم‌الله نهم دی ماه «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » ازاحساس وظیفه و حضور با بصیرت و شورآفرین اقشار مردم شریف و متدین در مراسم و نقش‌آفرینی تحسین‌برانگیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی زیرکوه ، دبیر ستاد گرامیداشت نهم دی ، با تأسی به حدیث شریف رضوی من لم یشکر المنعم من المخلوقین، لم یشکر الله عزّوجل از اهتمام خداپسندانه و مسرّت‌بخش بزرگواران قدردانی و ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه، عزت روز‌افزون توأم با مزید توفیقات همگان را از ذات اقدس احدیّت مسألت می‌نماید.
احمد اسماعیلی
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان زیرکوه

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا