عمومی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه مردم را به راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اقشار مختلف مردم ولایت مدار وانقلابی و عشایر غیور این شهرستان را به شرکت حماسی در راهپیمایی شکوهمند یوم الله 22 بهمن در روز جمعه دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اقشار مختلف مردم ولایت مدار وانقلابی و عشایر غیور این شهرستان را به شرکت حماسی در راهپیمایی شکوهمند یوم الله 22 بهمن در روز جمعه دعوت کرد.
در این بیانیه آمده است:
پیروزی نهضت شکوهمند انقلاب اسلامی ایران تنها یک تحول سیاسی، سرنگونی یک رژیم و یا جابجایی قدرت در داخل مرزهای یک کشور نبود بلکه زلزله‌ای ویرانگر برای کشورهای استعمارگر شرق و غرب محسوب شده که پایه‌های حکومت استکبار جهانی و رژیم‌های وابسته به آن را متزلزل کرد.
این نهضت با هدف سرنگونی رژیم فاسد پهلوی و تشکیل حکومت اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) در ایران پایه‌گذاری شد و در مدت کوتاهی توانست پیام اصلی خود را که ماهیتی فرهنگی مبتنی بر اندیشۀ دینی و ارزش‌های معنوی داشت به مسلمانان منطقه و کشورهای آزادی‌ خواه جهان صادر کند.
و اینک در سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، ملت شریف ایران با توکل به خداوند و پیروی از منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، در برابر هجمه‌ها و دسیسه‌های دشمنان نظام اسلامی ثابت ‌قدم و استوار ایستاده و همچون روزهای آغازین نهضت به آرمان امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی وفادار است.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان زیرکوه ضمن پاسداشت فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب، از مردمان ولایتمدار ،شهید پرور وغیور زیرکوه دعوت می‌کند تا با حضور پرشور و وحدت ‌بخش خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بار دیگر بصیرت مثال زدنی و غیرت انقلاب خود را به همگان نمایان کنند.
براساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان زیرکوه مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن روز جمعه از ساعت9و۴۵دقیقه صبح از سه راهی جهاد تا مصلای نماز جمعه برگزار می شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا