عمومی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه مردم را به حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه با صدور بیانیه ای از مردم مومن و خداجوی شهرستان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه با صدور بیانیه ای از مردم مومن و خداجوی شهرستان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آورد.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه در این بیانیه آورده است: روز جهانی قدس روز مبارزه مستضعفین با مستکبرین ، روز اسلام ، خیزش عمومی علیه رژیم صهیونیستی ، هشدار به ابرقدرتها ، روز نمایش وحدت و اتحاد و انسجام امت بزرگ اسلام و به قول امام راحل عظیم الشان روزي است كه بايد جمهوري اسلامي در سراسر كشورها بيرق آن برافراشته شود.
در بخش دیگری از این بیانیه با اشاره به اینکه روز جهانی قدس به عنوان یادگار حضرت امام (ره)، روز بیداری امت اسلام ، خیزش علیه جریان و رژیمی است که روی تاریخ را سیاه کرده و روز نمایش قدرت اسلام می باشد،آمده است: مردم مسلمان روزه دار در جای جای این کره خاکی و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان گردهم می آیند تا حقیقت اسلام را به دنیای مرعوب از غوغا سالاری دولت های غربی نشان دهند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان زیرکوه در پایان این بیانیه از مردم فهیم و آگاه شهرستان دعوت کرد تا همچون سال‌های گذشته با حضور انقلابی پرشکوه آگاهانه و حماسی خود با قلوبی مملو از ایمان و در صفوفی متحد و یکپارچه و هم‌صدا با‌امت بزرگ رسول الله» و همه آزادگان جهان؛ خشم، نفرت و انزجار مقدس خود را با سردادن شعارهای‌» مرگ بر آمریکا» و« مرگ بر اسرائیل» و‌»مرگ بر آل‌سعود» بر سر« نظام سلطه و استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل» فریاد زنند.
در این اطلاعیه مسیر راهپیمایی در زیرکوه گلزار مطهر شهدای حاجی آباد ، بلوار امام رضا (ع) ، میدان آیت الله فقیه «ره» ، مصلای نماز جمعه و زمان حرکت راهپیمایان زیرکوه در روز جهانی قدس نیز ساعت 11 صبح اعلام شده است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا