عمومی

شیعه و سنی باید قدردان نعمت امنیت باشد

امام جمعه اهل سنت فندخت گفت:به لطف جمهوری اسلامی خداوند نعمات زیادی را به مردم داده که در راس همه آن ها نعمت امنیت است و ما باید قدردان این امنیت باشیم .

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،مولوی سید مصطفی حسینی ظهر امروز در مراسم جشن وحدت که با حضور مردو، مسئولان و علمای شیعه و سنی در مسجد روستای فندخت برگزار گردید،با تاکید بر وحدت بین شیعه و سنی ،اظهارداشت : در چهار دهه گذشته به لطف جمهوری اسلامی خداوند نعمات زیادی را به مردم داده که در راس همه آن ها امنیت است و ما باید قدردان این امنیت باشیم .
امام جمعه اهل سنت فندخت، با اشاره به اینکه برادران شیعه و سنی در اصول اساسی دین با هم مشترک هستند گفت : امروز دشمنان نظام به فکر اختلاف بین شیعه و سنی هستند و ما باید هوشیار باشیم و نباید اجازه بدهیم دشمن از اختلافات جزئی ما سوء استفاده کند.
حسینی با تشریح اینکه قرآن ، قبله ، پیامبر و رهبری همه ما مشترک است اضافه کرد : برای مسئولان بخصوص در دولت تدبیر و امید روستاهای شیعه و سنی فرقی نمی کند و به همه روستاها خدمت می کنند .
امام جمعه اهل سنت به زلزله کرمانشاه اشاره کرد و گفت : مردم و مسئولان ایران نشان دادند که در زمان گرفتاری همه کنار هم خواهند بود و کسی به مذهب نگاه نمی کند بلکه هر چه هست انسانیت است و بس.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا