عمومی

صبحگاه مشترک دانش آموزان زیرکوه برگزار شد+تصاویر

دانش آموزان شهرستان زیرکوه با برگزاری مراسم ویژه و صبحگاه مشترک، هفته بسیج دانش آموزی را گرامی داشتند

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، صبح امروز همزمان با سالروز شهادت حسین فهمیده و هفته بسیج دانش اموزی، صبحگاه مشترک انش آموزان مدارس پسرانه شهر حاجی اباد، با حضور امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان شهرستان در دبیرستان پسرانه شهید رحمانی شهر حاجی آباد برگزار شد.
علیرضا مهدی پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان زیرکوه در این مراسم ضمن گرامی داشت،یاد و خاطره شهدا بویژه شهدای بسیج دانش آموزی ،اظهارداشت: مهمترین وظیفه ما گسترش و عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری و ادامه راه شهیدان و وفاداری به آرمانهای امام و شهیدان است.
معلمان فرهنگ شهادت طلبی و ایثار را به دانش آموزان آموزش دهند
امام جمعه زیرکوه نیز در این مراسم،‌اظهارداشت:اتفاق مهمی که در چنین هفته ای رخ داده و امروز ما را دور هم جمع کرده شهادت نوجوان 13 ساله ای است که سالروز شهادتش را روز بسیج دانش آموزی نامیده اند ،این اهمیت به دانش آموزان و قدردانستن منزلت دانش آموز است.
حجت الاسلام مرتضائی نیا از خصوصیات بارز این نوجوان شهید عشق به امام ، احترام به والدین ، اهل مطالعه و شجاع بودن راعنوان کرد و گفت :شما دانش آموزان باید این خصوصیات اخلاقی را سرلوحه و الگوی خویش قراردهید.
وی ادامه داد: رسالت شما دانش آموزان امروز به فرموده مقام معظم رهبری تحصیل علم و دانش و تهذیب است و شما باید در میدان علم خود را بیازمائید.
امام جعه شهرستان خطاب به معلمین نیز گفت رسالت معلمین امروز این است که دانش آموزان را با روحیه بسیجی بار آورده و ماهیت دشمن را به دانش آموزان بشناسانند و آنها را با روحیه بسیجی و ایثارگری بار آورند و فرهنگ شهادت طلبی و ایثار را به دانش آموزان آموزش دهند.
به اهتزاردرآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران، قرائت مقاله ، وبه صدا درآمدن زنگ پدافند غیر عامل از دیگر برنامه های این مراسم بود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا