عمومی

صحبت های شنیدینی مرزنشینان زیرکوه در پاسخ به یاوه گویی های ترامپ

اظهارات سخیف شب گذشته ترامپ در مورد جمهوری اسلامی ایرانی موجی از انتقاد در سرتا سر ایران اسلامی را در برداشته است و مرزشنینان غیور زیرکوه نیز در این خصوص واکنش نشان دادند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارات سخیف اخیر رئیس جمهور آمریکادر مورد جمهوری اسلامی ایرانی موجی از انتقاد در سرتا سر ایران اسلامی را در برداشته است و مرزشنینان غیور زیرکوه نیز در این خصوص واکنش نشان دادند.
خداوند عقل را از ترامپ گرفته است
حاج محمد کاظمی یکی از شهروندان شهر حاجی آباد در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:خداوند عقل را از ترامپ گرفته است که این حرف هارا زده دیگربااین حرفهایی که از روی بی عقلی زده است آبرویی برای امریکا نگذاشته و کسی هیچ حسابی ازحرفهای ترامپ ندارد.
این شهروند زیرکوه در باره تهدیدهای ترامپ خاطرنشان کرد:این تهدیدها حدود سی چهل سال است که از طرف امریکاصورت میگیردوهیچ کاری نتوانسته انجام بدهدبجز اینکه بااین حرفها وتهدیدها ایران وایرانی قوی تر میشودولی هیچ موقع ترسی دروجودایران و ایرانی بوجودنمی آید.
کاظمی با بیان اینکه سپاه ستون انقلاب است وخواهدبود،‌اذعان داشت:اگرآمریکا بخواهدبدگویی سپاه وسپاهیان ایران را بکند ایرانیان بخصوص خودم ساکت نخواهیم نشست و با دل و جان و فرزند و بچه هایم ، تا اخرین لحظه از نظام و انقلاب و سپاه و ارتش و نیروهای نظامی کشور حمایت خواهم کرد.
ما ایرانی ها زن و مرد هرکدام یک سپاهی هستیم
کربلایی امیر کاظمی یکی دیگر از شهروندان زیرکوه، گفت:جواب من به ترامپ بااین حرفهایی که از روی بی عقلی زده است و به تمام جهان معلوم کرده است که ترامپ از نظر هوش ومغز مشکل دارد این است که ترامپ و امثال ترامپ هیچ غلطی نمیتوانند بکنند.
وی ادامه داد:آمریکا ازاین تهدیدهاتابحال زیادداشته است،وازاین به بعدهم خواهدداشت چون ازقوی بودن ایرانیان عصبانی است وازاین عصبانیت بمیرد.
کاظمی خاطرنشان کرد:سپاه ایران مانند ستونی محکم و استوار است برای ایران نه تنهاایران بلکه برای تمام مردم جهان.
وی تاکیدکرد:ما ایرانی ها زن و مرد هرکدام یک سپاهی هستیم وباجان و دل از سپاه حمایت و پشتیبانی میکنیم سپاه وما ایرانی ها هرکدام مانند یک موشک برای آمریکا هستیم که درقلبش فرود می آییم.
آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
یکی از بانوان شهر حاجی آباد نیز در این خصوص به خبرنگار ما گفت:این حرفهایی ترامپ از روی نادانی است وبه هیچ وجه نه روی مردم ایران اثری دارد و نه اصلا مهم است.
وی ادامه داد:ترامپ چندمین نفری است که از طرف امریکا ایران راتهدیدکرده است و روی مردم ایران هیج اثری نمی تواند بگذارد هیچ ترسی در مردم ایران نیست این در همان هشت سال دفاع مقدس ثابت شده است و من اعلام می کنم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
این بانوی زیرکوهی خاطرنشان کرد:اگرسپاه نبود ایران هم نبود،اصلا امنیتی نبود امنیتی که مهم ترین است همیشه در ایران هست و خواهد بود و همه این امنیت هم بخاطر وجود رهبری وسپاه است ماهمه ایرانی هاچه مردوچه زن پیروجوان پشت سپاه هستیم.
خودم و فرزندانم را فدای انقلاب و سپاه می کنم
یکی دیگر از بانوان زیرکوه گفت:ما زن های ایران از ترامپ و امثال ترامپ هیچ ترسی نداریم حرف های ترامپ و امثال ترامپ هیچ ترسی درایران و ایرانی بوجود نمی آورد.
وی ادامه داد: هیچ کشوری جرات جنگیدن با ایران را ندارد و اگرهم بتواندایران و ایرانی آن هارا نابود میکنند من خودم داوطلبانه فرزندان و همسرم رابرای دفاع از خاک ایران به جنگ میفرستم خودم هم به هر نحوی که بتوانم به ایران و ایرانی خدمت میکنم و ازایران و انقلاب و سپاه دفاع میکنم.
ترامپ و آمریکا بسیار ضعیف هستند
مبینا علیزاده یکی از کودکان خردسال شهرستان زیرکوه نیز در گفت و گو با خبرنگار ما نظرش را اینگونه بیان کرد:ترامپ و امریکا دشمن ایران هستندو بسیار ضعیف هستند و فقط حرف میزنند و هیچ غلطی نمیتواند بکند.
وی ادامه داد:آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند اگرهم بکند پدرم با او می جنگد و باز ایران پیروز می شود.
مصاحبه: ز- کاظمی

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا