عمومی

صدور بیش از 17 هزار کارت ملی هوشمند در زیرکوه

رئیس اداره ثبت احوال زیرکوه از صدور بیش از17 هزارکارت ملی هوشمند از ابتدای شروع طرح در این شهرستان خبرداد.

حسین زنگوئی در گفتگو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به بیان گزارشی از عملکرد اداره ثبت احوال زیرکوه در حوزه صدور کارت ملی هوشمند و شناسنامه مکانیزه پرداخت و گفت: ازتیرماه 89 همزمان با ابتدای شروع طرح مکانیزه کردن شناسنامه های افراد بالای 15 سال در کشور تعداد 15هزار و 498 شناسنامه اصلی و المثنی در این شهرستان صادر و تحویل متقاضیان شده است .
رئیس اداره ثبت احوال زیرکوه خاطرنشان کرد: در سه ماهه نخست سال 97 نیز تعداد 527 شناسنامه مکانیزه برای افراد بالای 15 سال در شهرستان زیرکوه صادر گردیده است .
زنگوئی با اشاره به طرح صدور کارت هوشمند ملی شهروندان گفت: از ابتدای شروع این طرح تا پاین خردادماه جاری تعداد 20 هزار و 51 مورد درخواست تعویض کارت ملی در سامانه ثبت شده است که از این تعداد درخواست 17 هزار و 815 کارت هوشمند ملی صادر و تعداد 17 هزار و 107 کارت فعال سازی و تحویل متقاضیان شده است .
وی همچنین میزان ثبت شده کارت های هوشمند ملی این شهرستان را در سه ماهه نخست امسال 3 هزار و 378 مورد عنوان کرد و گفت: از این تعداد درخواست ثبت شده تعداد 2 هزار و 690 مورد کارت ملی هوشمند در اداره ثبت احوال زیرکوه صادر و 2 هزار و 542 کارت ملی نیز فعل سازی و تحویل متقاضیان شده است .
زنگوئی گفت: با عنایت به اینکه از ابتدای سال جاری ثبت نام کارت ملی هوشمند مستقیما در اداره ثبت احوال انجام می شود،از شهروندان عزیز تقاضا می شود با مراجعه به اداره ثبت احوال زیرکوه ، بدون نیاز به ثبت نام اینترنتی،مراحل صدور کارت ملی هوشمند را انجام دهند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا