عمومی

طرح دوستداران محله در همه محله های شهر اجرا می شود

سرپرست شهرداری حاجی آباد،گفت:طرح دوستداران محله در همه محله های شهر اجرا خواهد شد.

محمد علی عابدینی صبح امروز در حاشیه اجرای طرح دوستداران محله در محله کوی المهدی حاجی آباد در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، اظهارداشت:طرح دوستداران محله در راستای افزایش مشارکت شهروندان در اداره امورات شهر بخصوص نظافت محلات شهر با همکاری مردم در شهرداری اجرا می شود.
سرپرست شهرداری حاجی ابد با بیان اینکه،‌استارت این طرح در کوی المهدی حاجی آباد خورده شد، خاطرنشان کرد: مبنای طرح به این صورت است که روزهای جمعه با مشارکت افراد محل و داوطلبین ، نظافت اطراف منازل مسکونی،اماکن عمومی ، مساجد، پارک ها و بوستان ها با مشارکت شهروندان انجام می شود.
عابدینی ادامه داد:در راستای اجرای این طرح دو مرحله قرعه کشی هم انجام می شود و هدایای به شرکت کنندگان در طرح تقدیم می شود که قرعه کشی مرحله اول در اولین شب اجرای طرح در مسجد محل انجام می شود و به سه نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد، همچنین قرعه کشی نهایی نیز بعد از پاکسازی کامل محله انجام خواهد شد و جوایزی از قبیل دوچرخه،پوشاک و لوازم خانگی در محل مصلی نماز جمعه به برندگان اهدا خواهد شد.
وی با بیان اینکه این طرح به صورت پایلوت در محله کوی المهدی استارت خورد، گفت:طرح دوستداران محله در کل شهر با همکاری سمن ها و پایگاههای بسیج در هفته های آینده اجرا خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا