عمومی

عامل وحدت در زیرکوه خواهم بود/مهمترین جهت گیری و اولویت ها را باید در حوزه اقتصاد بگذاریم

سرپرست فرمانداری زیرکوه با بیان اینکه عامل وحدت در زیرکوه خواهم بود،گفت:مهمترین جهت گیری و اولویت ها را باید در حوزه اقتصاد بگذاریم

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،محمد کریمی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان زیرکوه با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، جانبازان و ایثارگران،اظهارداشت:امروز اگر امنیت پایدار ، عزت و شرف داریم به یمن هدایت های مقام معظم رهبری، امام راحل و خوان شهدای گرانقدر است.
سرپرست فرمانداری زیرکوه خاطرنشان کرد:در نظام جمهوری اسلامی ایران قاعده و قانون در حوزه مدیریت این است که پذیرش حکم مسئولیت باید کمک کند تا هندسه رفتار، کردار و گفتارمان در مسیر صداقت و درست کاری و امین بودن برای مردم قرار گیرد.
وی بیان داشت: یک مدیر باید دلش را لبریز از مهر و محبت به مردم کند و پذیرش مدیریت، یک میز گردی است که مردم باید باور کنند تا این مدیر آمده است تا گرهی از کار مردم باز کند نه اینکه گرهی برای مردم ایجاد کند.
کریمی با بیان اینکه مردم حق دارند و ما مسئولیت و تکلیف داریم، گفت: هیچ شانی را نباید برای خودمان قائل شویم چون شان ما شان خدمت گذاری به مردم است و شرط آن این است که ما اهل مدارا باشیم، آستانه تحمل را بالا ببریم، به خرد جمعی احترام بگذاریم و خود را مصون از خطا و اشتباه ندانیم.
سرپرست فرمانداری زیرکوه با بیان اینکه توجه به مردم برای یک مدیر جامعیت به همراه دارد، تصریح کرد:تجربه ثابت کرده است ،در هر زمانی که ما در 40 سال گذشته مردم در بطن قرار گرفتند ما امنیت، رفاه و آسایش داشتیم.
وی با تاکید بر پرهیز از تفرقه،اذعان داشت:راهبرد ما باید این باشد که یک معاند را می توانیم به مخالف تبدیل کنیم یک مخالف را به خنثی ، یک خنثی را موافق و یک موافق را به شیفته تبدیل کنیم، قدرت تحمل را بالا ببریم ، از مچ گیری و .. بپرهیزیم و اگر نقدی هم قرار است انجام شود، آرام آرام انجام گیرد تا ان شاء الله یک همگرایی در شهرستان ایجاد شود.
کریمی، تاکید کرد: هیچوقت مسئولی در شهرستان موفق نیست مگر اینکه یک احساس تکلیف در همه مردم ایجاد کنیم به عنوان یک شهروند زیرکوهی که برای تعالی این شهرستان زحمت می کشند و به همه نقش بدهیم و چترهای حمایتی را برای همه مردم باز کنیم.
سرپرست فرمانداری زیرکوه با بیان اینکه زمانی برای دعوا های سیاسی نداریم،گفت:کشور جمهوری اسلامی ایران در یک شرایط خاص قرار دارد و در این شرایط خاص احتیاج به امید ، لبخند دارد و مردم نیاز به نان دارد و مهمترین جهت گیری و اولویت ها را باید در حوزه اقتصاد بگذاریم.
وی با بیان اینکه افتخار می کنم امروز یک شهروند زیرکوهی هستم،ادامه داد:امیدوارم بتوانم عامل موثر و سودمندی در شهرستان زیرکوه باشم و سفیر خوبی در مرکز استان برای حل مشکلات این شهرستان محروم باشم.
کریمی تاکیدکرد: زیرکوه عامل موثری در انتخابات ریاست جمهوری در تهران نیست بنابراین از همه طیف های سیاسی خواهش می کنم در کنار هم باشند و برای پیشرفت شهرستان تلاش کنند.
سرپرست فرماندار زیرکوه بیان داشت: بستر اولیه پیشرفت این است که در کنار هم قرار بگیریم و با هم باشیم و از دولت نباید زیاد توقع این داشته باشید که برای شما کار کنند.
وی خاطرنشان کرد:نشست های مشورتی با جوانان،بانوان، صاحبنظران و جریان های مختلف سیاسی برگزار خواهد شد و از امامان جمعه نیز می خواهم در راه همدلی و وحدت و تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری ، کمک کنند.
کریم با بیان اینکه دشمنان به دنبال ایجاد یاس و تفرقه در جامعه هستند، گفت: من عامل وحدت در شهرستان خواهم بود و دستم را به سوی همه دراز می کنم تا این وحدت اتفاق بیفتد و به همه سلایق و تفکرات درون نظام احترام می گذارم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا