عمومی

عبور بدون حادثه از چهار شنبه سوری زیرکوه

چهارشنبه سوری در زیرکوه علیرغم همه شور و هیجان و استرس،با تلاش همه نیروهای امدادی و امنیتی ،بدون حادثه به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،همه ساله ایرانیان طبق یک سنت دیرینه چهارشنبه آخرسال را جشن می گیرند و برپا کردن آتش و پریدن از روی اتش یکی از برنامه های ثابت این جشن باستانی است.
متاسفانه چند سالی است که جوانان و نوجوانان این آئیین سنتی را با استفاده از مواد محترقه و خطرناک به یک شب پر التهاب برای مردم و مسؤولان تبدیل می کنند.
امسال نیز حضور پرشور نوجوانان در شب چهارشنبه سوری در جای جای شهر حاجی آباد به چشم می خورد و علاوه بر شنیدن صدای انفجارهای پی در پی،دود حاصل از آتش زدن لاستیک ها چهره شهر را غبار آلود کرده بود.
حساسیت ماجرا به حدی بود که همه نیروهای امدادی و امنیتی شهرستان به حالت آماده باش در امده بودند و با گشت های پی در پی سعی در کنترل و به حداقل رساندن حوادث چهارشنبه آخر سال را داشتند که در این بین حضور شهردار شهر حاجی اباد نیز در بطن ماجرا،جای تقدیر داشت.
خوشبختانه چهارشنبه سوری درزیرکوه علیرغم همه شور و هیجان و استرس،با تلاش همه نیروهای امدادی و امنیتی ،بدون حادثه به پایان رسید و علیرغم اینکه آتش نشانی شهرستان بیش از 10 ماموریت موفق در این شب پر التهاب انجام داد،اما به گفته مسؤولان اورژانس،هیچگونه حادثه جانی در این شب اتفاق نیفتاد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا