عمومی

فتنه گران 88 دنبال براندازی نظام بودند

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه در فتنه 88 اصل نظام و ولایت را نشانه گرفته بودند،گفت:فتنه گران دنبال براندازی نظام بودند اما مردم به خود آمدند و بیدار شدند و آن حماسه بزرگ را خلق کردند که در تاریخ ماندگار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا امشب در مراسم گرامی داشت 9 دی ،در اجتماع پرشور مردم شهرستان از حضور پرشور ،مردم،مسؤولان و همه کسانی که باعث برگزاری این جلسه بزرگ در سالروز حماسه 9 دی شدند تشکر کرد و اظهارداشت: 9 دی یک تاریخی در انقلاب اسلامی بوجود آمد که بصیرت و آگاهی مردم ایران را نشان داد.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه فتنه 88 یک پدیده بسیار شومی بود،خاطرنشان کرد:این اجتماع بزرگ با این بصیرت و آگاهی در این موقع نشان دهنده پای بندی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و ولایتمداری مردم را نشان می دهد.
وی تصریح کرد:آنچه در این دهه باید دقت کنیم بصیرت است و باید بصیرت را در خود تجلی کنیم ،بصیرت به آنچه اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
مرتضائی نیا با بیان اینکه جوانان فتنه 88 را بررسی و مطالعه کنند و ببینند چه عواملی باعث بوجود آمدن این فتنه شد،گفت:این فتنه هنوز جریان داردو تقلب در آن زمان بهانه ای بیش نبود.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه در فتنه 88 اصل نظام و ولایت را نشانه گرفته بودند،اذعان داشت:فتنه گران دنبال براندازی نظام بودند اما مردم به خود آمدند و بیدار شدند و آن حماسه بزرگ را خلق کردند که در تاریخ ماندگار شد.
وی تاکید کرد:امروز اگر خواسته باشیم از گرداب فتنه ها بیرون بیاییم باید دست خود را در دست ولایت بگذاریم و اگر می بینید عمارها موفق شدند دلیلش این است که دستشان در دست ولایت بود.
گفتنی است،به مناسبت فرا رسیدن 9 دی ماه روز بصیرت،با حضور فرهاد فلاحتی نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی،حجت الاسلام لطفیان مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی،امام جمعه شهر حاجی اباد و شهر زهان،فرماندار،علمای اهل سنت و شیعه و حضور پرشور مردم ولایی شهرستان مرزی زیرکوه،اجتماع بزرگ میثاق با ولایت در مصلی نماز جمعه شهر حاجی آباد برگزار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا