اجتماعی

اجرای بیش از ۲۸۰ برنامه توسط بسیجیان شهرستان زیرکوه در هفته بسیج

سرهنگ کاری فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج گفت: طبق برنامه‌ریزی که انجام شده است در هفته بسیج امسال بیش از ۲۸۰ برنامه مختلف فرهنگی آموزشی ورزشی خدمات‌رسانی و معنوی پیش بینی گردیده که انشالله در طول هفته بسیج و انجام خواهد رسید.

وی با بیان اینکه آغاز برنامه های امسال از روز شنبه ۲۹ آبان خواهد بود،گفت: شعاری که در سال جاری برای هفته بسیج انتخاب شده برگرفته از فرمایشات مقام عظمای ولایت تحت عنوان بسیج پاره تن مردم می باشد .

سرهنگ کاری خاطرنشان کرد: در کلیه برنامه های هفته بسیج رویکرد ما بر این است که ارتباط بین مردم و بسیج برقرار شود و خدماتی که تا به امروز بسیج داشته است را بتوانیم در قالب این شعار محقق کنیم.

وی بیان داشت :در روز اول هفته بسیج رزمایش بزرگ جهادگران بسیجی برگزار خواهد شد و پیش‌بینی شده است تا ۲۳ گروه جهادی در قالب این رزمایش در سطح شهرستان در عرصه های خدماتی علمی آموزشی و غیره به مردم خدمت رسانی نمایند.

سپاه زیرکوه ادامه داد: پویش هر بسیجی یک خدمت در قالب رزمایش کمک مومنانه در شهرستان در طول هفته بسیج برگزار خواهد شد و بسیجیان عزیز خدمات شایانی به شهروندان خواهند کرد .

کاری گفت: اعزام تیم‌های بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم شهرستان،رزمایش سراسری ثامن در عرصه فضای مجازی برای انعکاس خدمات بسیج در طول سال گذشته،برگزاری جشنواره‌های مختلف ورزشی ،جشنواره عکس، جشنواره شعر ، رونمایی از تولیدات فرهنگی بسیج،برگزاری همایش سران طوایف و عشایری در مرکز استان با حضور جمعی از عشایر شهرستان،برگزاری مراسم ادعیه و محافل معنوی با موضوع بسیج ،مهدویت وانتظار،دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدای بسیجی بسیجیان پیشکسوت،غبار روبی گلزار مطهر شهدا و حضور در میاد گاه های نماز جمعه قبل از برگزاری مراسم نماز جمعه در قالب میقات الصالحین بسیج و حضور بسیجیان به صورت سازمان یافته در نمازجمعه از جمله برنامه های اجرایی در هفته بسیج خواهد بود .

فرمانده سپاه زیرکوه بیان داشت: گل سرسبد برنامه‌های هفته بسیج تجدید بیعت و میثاق با ولایت خواهد بود که در قالب نمایش اقتدار بسیجیان در روز سوم آذر برگزار خواهد شد.

وی عنوان داشت: در موضوعات خدمات رسانی و اشتغال زایی نیز پیش‌بینی کرده‌ایم که با توجه به تفاهم نامه هایی که با ادارات مختلف منعقد گردیده و تسهیلاتیکه از بانک ها و ادارات مختلف ارائه خواهد شد ۵۴ اشتغال خرد و ثابت در طول هفته بسیج در سطح شهرستان به بهره برداری خواهد رسید و ۵۴ خانواده از مزایای آن بهره‌مند خواهند شد.

مشاهده بیشتر

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا