عمومی

فرهنگ و روحیه بسیجی باید حفظ شود/برجام دوباره تکرار نخواهد شد

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه فرهنگ و روحیه بسیجی باید حفظ شود،گفت:برجام دوباره تکرار نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام مرتضایی نیا،در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح زیرکوه با تبریک هفته دفاع مقدس گفت:این هفته دفاع مقدس جزو افتخاراتی برای ملت ایران است و همه ملت ها از ایستادگی ملت ما، امروز الگو گرفتند.
امام جمعه زیرکوه خاطر نشان کرد: تنها جنگی که امام ادبیات آن را عوض کردند و ادبیات آن را به دفاع مقدس تغییر دادند چون ما از خاک و کیان خود دفاع کردیم.
وی تصریح کرد: این جنگ ،جنگ بین ایران و عراق نبود بلکه جنگ ایران و کفر بود اما در این جنگ یک وجب از خاک وطن به دشمنان نرسید.
امام جمعه زیرکوه گفت: این حماسه و ایستادگی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس، این جنگ را به یکی از حماسه ها و گنجینه ها ثبت کرد.
مرتضایی نیا گفت: آنچه در تاریخ ثبت شد،ایستادگی ،مقاومت ،از خود گذشتگی و طنین انداز شدن فرهنگ و روحیه بسیجی بود و این فرهنگ بسیجی باید امروز باقی بماند و حفظ شود.
وی بیان داشت: دفاع مقدس ، گنجینه ای برای جمهوری اسلامی است و این مقاومت درس عبرتی برای دشمنان نظام شد.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه امروز گزینه جنگ منتفی است،اذعان داشت:دشمنان به دنبال تغییر فرهنگ ما هستند پس باید مواظب باشیم.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه مذاکره در شرایط کنونی و در برابر عهد شکنان ،نابخردی است،گفت: اعلام می کنیم تنها گزینه ما در مقابل مستکبرین ایستادگی و مقاومت است.
وی تاکید کرد:مسئولین جوری حرف بزنند تا رسانه های خارجی و بیگانه از صحبت های شما سوی برداشت نکند.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه ، منطق ما همان منطق رهبری است، گفت: برجام دوباره تکرار نخواهد شد و هر مسئولی دوباره دم از مذاکره با آمریکا بزند او از نظر ما خائن به نظام و انقلاب و خون شهداست و مردم از او نخواهند گذشت.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا