عمومی

فعالیت های محیط زیست زیرکوه در حوزه زیست محیطی قابل تقدیر است

فرهاد فلاحتی در دیدار مسئول نمایندگی حفاظت محیط زیست زیرکوه گفت:فعالیت های نمایندگی محیط زیست شهرستان در حوزه های مختلف زیست محیطی در طول یکسال گذشته ملموس و قابل تقدیر است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،مسئول نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه نماینده مردم شریف شهرستانهای قاینات و زیرکوه در محل شهر حاجی آباد دیدار کرد.
در این دیدار تقی زاده ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه پر فضیلت گزارش مختصری از عملکرد نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه طی یکسال گذشته بیان داشت.
مسول نمایندگی محیط زیست زیرکوه از حمایت های مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی و توجه ویژه ایشان به حوزه نمایندگی زیرکوه تقدیر کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با حمایت های مدیر کل سازمان و شما مسئولین شهرستان در راستای حفاظت از محیط زیست و تعالی اهداف سازمانی گام های شایسته و در خور این شهرستان برداریم .
در ادامه فلاحتی نماینده مردم شهرستانهای قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض خداقوت به مسئول نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه و سایر همکاران پر تلاش این مجموعه زحمات آنان را قابل تقدبر دانست.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فعالیت های نمایندگی محیط زیست شهرستان در حوزه های مختلف زیست محیطی در طول یکسال گذشته ملموس و قابل تقدیر می باشد آرزوی توفیق و سربلندی برای تمام نگهبانان راستین طبیعت نمود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا