عمومی

فعالیت 10 گروه جهادی در شهرستان محروم زیرکوه/اعزام 300 بسیجی به اردوی جهادی یک روزه

مسئول بسيج سازندگی ناحيه مقاومت سپاه زيركوه از فعالیت 10 گروه جهادی در شهرستان محروم زیرکوه در ایام تابستان خبرداد و گفت:تعداد 300 نفر ار بسیجیان در قالب حلقه های صالحین به اردوی جهادی یکروزه در سطح شهرستان اعزام خواهند شد.

مسؤول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه شهرستان زیرکوه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز از آغاز فعالیت جهادگران در قالب اردوهای جهادی در این شهرستان مرزی خبرداد و اظهارداشت:این اردوها در ایام تابستان در روستاهای منطقه برگزار خواهد شد.
صمدی با بیان اينكه هدف از برگزاری اردوهاي جهادي بالا بردن روحیه تعاون و همکاری است،خاطرنشان کرد:درک و لمس مناطق محروم از نزدیک توسط جهادگران باعث می شود زمانی که در مسئولیت های کلیدی کشور قرار می گیرند بهتر شرایط مناطق محروم را درک نموده و تصمیم بگیرند.
وی با اشاره به اینکه اردوی جهادی تمرین کار تیمی است،گفت: در ایام ماه مبارک رمضان تعداد سه گروه جهادی در قالب اردوهای 3 و 7 روزه در شهرستان فعالیت داشته اند گروه جهادی صاحب الزمان در قالب اردوی جهادی 7 روزه در یکی از شهرک های شهر حاجی اباد فعالیت داشته است .
صمدی ادامه داد:فعالیت عمرانی این گروه شامل تکمیل و ساخت سرویس بهداشتی و حمام منزل محرومین بوده است.
مسول بسیج سازندگی زیرکوه تصریح کرد:گروههای جهادی سه روزه نیز در روستای آبیز فعالیت داشته اند که این گروهها نیز در زمینه جمع آوری محصول به کشاورزان کمک نموده اند.
وی با بیان اینکه در ایام ماه مبارک رمضان تعداد 46 نفر به اردوهای جهادی اعزام شده اند،بیان داشت: در تابستان 96 بالغ بر 10 گروه جهادی در شهرستان فعالیت خواهند نمود که تعداد 4 گروه از داخل شهرستان در قالب اردوی 7 روزه 3 گروه در قالب اردوی سه روزه و 3 گروه نیز میهمان از استان تهران فعالیت خواهد نمود.
صمدی اذعان داشت:عرصه فعالیت این گروهها عمرانی،فرهنگی،آموزشی و خدمات رسانی خواهد بود.
وی با شاره به اینکه اردوی جهادی گروههای داخل شهرستان در روستاهای فخر آباد،محمد آباد،بشیران و مناوند برگزار خواهد شد ،گفت:تعداد 300 نفر ار بسیجیان در قالب حلقه های صالحین به اردوی جهادی یکروزه در سطح شهرستان اعزام خواهند گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا