عمومی

فعالیت 220 آمر به معروف در 20 نقطه آسیب پذیر شهرستان زیرکوه

رابط ستاد امر به معروف و نهی از منکر زیرکوه گفت:درحال حاضر 100خواهر دینی و120برادردینی در 20 نقطه آسیب پذیر شهرستان زیرکوه برای انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر درحال فعالیت هستند.

رابط ستاد امر به معروف و نهی از منکر زیرکوه ظهر امروز در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:ستاد امربه معروف ونهی ازمنکرشهرستان زیرکوه واقع در محل مصلی نماز جمعه به طور رسمی در نهم دی ماه 95 با حضور حجت الاسلام مرتضایی نیا، رئیس ستاد و جناب سرهنگ میری دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر افتتاح شد.
ملکی خاطرنشان کرد:رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر زیرکوه در این مراسم با بیان اینکه اصل امر به معروف همواره نقش ضمانت اجرایی احکام خدا را داشته است ،گفت: امروز امر به معروف و نهی از منکر تنها عامل نجات اسلام و انقلاب اسلامی است .
وی بیان داشت:سازمان‌های مردم نهادی که وابسته به جناح و حزب خاصی نباشند باید پای دین خدا بایستند و وستاد امر به معروف و نهی از منکر یکی از این نهادهای مردمی است که درزیرکوه شروع به فعالیت نموده است.
ملکی با اشاره به فعالیت های ستاد امر به معروف شهرستان ،گفت:درحال حاضر 100 نفر خواهر دینی و120نفر برادردینی در 20 نقطه آسیب پذیر شهرستان زیرکوه برای انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر درحال فعالیت هستند.
رابط ستاد امر به معروف زیرکوه،ادامه داد:فعالیت‌های ستادامربه معروف امیدی در دل دوستان و خوفی در دل دشمنان ما ایجاد کرده و این مسئله جای افتخار دارد اما هنوز به بخش‌های مختلفی وارد نشده‌ایم و امروز بایک امتحان بزرگ الهی مواجه هستیم.
وی اذعان داشت:در این ستاد ،شورای امربه معروف تشکیل شد که هر سه ماه جلسه شوراها برگزار می شود که اعضای شورا مصوباتی را مقرر می کنند وطی سه ماه این مصوبات اجرا می شود.
شورای امر به معروف در کلیه ادارات زیرکوه تشکیل گردید
رابط ستاد امر به معروف زیرکوه،عنوان کرد:بعد از تشکیل شورا به تمام ادرات جهت تشکیل شورای امربه معروف اداره مربوطه نامه ای ارسال شد تا این ادارات نسبت به تشکیل ستاد اقدام و گزارش را به دفتر ستاد امربه معروف اعلام نمایند که به لطف پروردگار و پیگیری روسای ادارات این کار درتمام ادارات انجام شده است.
ملکی با بیان اینکه اگر یک قدم برداریم خداوند کیلومترها راه را برای ما باز می‌کند،گفت:یکی از افتخارات من این است که بیسجی هستم ودرراه واجب فراموش شده خدمت میکنم این یکی از الطاف خداوند بود که شامل حقیر شد.
وی خاطرنشان کرد:فعالیت‌های ستاد از دی ماه 1395 آغاز شده است و از جمله مهم‌ترین آن تذکرلسانی توسط تیم‌های اجرایی و ضابطین امربه معروف خواهران وبرادران بود.
ملکی ادامه داد:مسئولیت بسیار سنگینی با توجه به وضعیت فعلی جامعه برعهده خواهران و برادران ماهست چرا که بسیاری از افراد شجاعت به میدان آمدن و تذکرات مستقیم لسانی را ندارند.
وی بیان داشت:تذکر لسانی با رویکرد مهربانانه و محترمانه و براساس حفظ کرامت اسلامی را هرگز فراموش نمی‌کنیم.
ملکی گفت:سایر فعالیت‌های انجام شده توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر نمایشگاه نیلوفرانه به مناسبت هفته عفاف و حجاب همایش پیاده روی و کاروان عفاف و حجاب و طرح “گلی برای گل”به بانوان با حجاب کسبه وبازاری از جمله فعالیتهای ستاد امربه معروف می باشد.
وی تصریح کرد:همچنین برگزاری جلسات هم اندیشی با حضور فعالان عرصه حجاب و عفاف و برگزاری یک دوره آموزشی مقدماتی 8ساعته، از دیگر برنامه‌های اجرا شده است که امیدواریم با وجدانی آسوده بتوانیم در امتحانات سخت جنگ نرم سربلند باشیم .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا