عمومی

فوتبال مستعد زیرکوه نیاز به حمایت دارد

رئیس هیات فوتبال زیرکوه با گلایه از کمبود امکانات رشته ورزشی فوتبال در شهرستان زیرکوه،‌گفت:فوتبال مستعد زیرکوه نیاز به حمایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،‌علیرضا حورانی امشب در نشست صمیمی ورزشکاران با مسئولان زیرکوه با گلایه از کمبود امکانات رشته ورزشی فوتبال در شهرستان زیرکوه،‌،‌گفت:متاسفانه در شهرستان مرزی زیرکوه هیچگونه زمین استاندارد برای رشته ورزشی فوتبال وجود ندارد و تمام استعداد فوتبال شهرستان در رشته فوتسال خلاصه شده است.
رئیس هیات فوتبال زیرکوه با تشکر از اداره ورزش و جوانان در خصوص در اختیار گذاشتن سالن ورزشی به هیات فوتبال،خاطرنشان کرد:متاسفانه سالن های ورزشی زیرکوه نیز شرایط مساعدی برای برگزاری مسابقات ندارند و همه برنامه ها و مسابقات ورزشی این هیات در تنها سالنی که در اختیار هیات فوتبال زیرکوه است انجام می شود.
حورانی با بیان اینکه هیات فوتبال زیرکوه برای پیشرفت تیم های شهرستان نیاز به اسپانسر دارد، گفت: در حال حاضر هیچ اسپانسری در رشته فوتبال تیم های شهرستان را حمایت نمی کند و علیرغم استعدادهای بسیار خوبی که در رشته فوتبال و فوتسال در شهرستان وجود دارد،‌اما به دلیل عدم حمایت ،‌قادر به بروز استعدادهای خود در مراحل بالاتر نیستند.
وی به اعزام 5 نفر از نونهالان شهرستان به طرح استعدادیابی استانی اشاره کرد و گفت:همه این پنج نفر در تیم 14 نفره استان انتخاب شدند که این نشان دهنده استعداد بالای ورزشکاران شهرستان زیرکوه است اما متاسفانه نبود اسپانسر و کمبود امکانات باعث شده تا این استعدادها به بروز نرسد و به عبارتی در نطفه خفه شود.
رئیس هیات فوتبال زیرکوه، با اشاره به حضور تیم های ورزشی نوجوانان و نونهالان زیرکوه با حمایت دارالقرآن امام حسن مجتبی (ع) در مسابقات قاین ،گفت:از سه تیم شرکت کننده 2 تیم به مرحله فینال راه یافتند و یک تیم نیز به عنوان قهرمانی این مسابقات دست یافت که باز هم نشان دهنده استعداد بالای فوتبالیست های زیرکوه است.
حورانی با تقدیر از حمایت های دارالقرآن امام حسن مجتبی (ع) از تیم های پایه زیرکوه، گفت: امیدواریم این حمایت ها ادامه داشته باشد و شاهد پیشرفت فرزندان این شهرستان مرزی باشیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا