عمومی

فینالیست های مسابقات فوتسال دانش آموزان زیرکوه،شناخته شدند

فینالیست های مسابقات فوتسال دانش آموزان زیرکوه،شناخته شدند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، مسابقات فوتسال دانش آموزان پسر زیرکوه در دو مقطع ابتدایی و متوسطه اول با شرکت 20 تیم و حضور 200 ورزشکار در دو سالن ورزشی اداره ورزش و جوانان و هلال احمر زیرکوه برگزار شد.
در مسابقات مقطع ابتدایی 12 تیم در قالب 4 گروه در سالن ورزشی ورزش و جوانان و در مسابقات متوسطه اول 8 تیم در قالب دو گروه 4 تیمی در سالن ورزشی هلال احمر ، با هم به رقابت پرداختند که در پایان دور گروهی ،‌در مقطع ابتدایی تیم های خدایی حسن آباد،‌منوچهری آبیز،ایثار حاجی آباد و شاهد شهید کاوه به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و در مقطع متوسطه اول نیز تیم های شهید افضلی کبودان،شهید مفتح زهان،ذخایر انقلاب آبیز و شهید ناصری حاجی آباد، با کسب بیشترین امتیاز وارد مرحله نیمه نهایی این مسابقات شدند.
در مرحله نیمه نهایی نتایج زیر حاصل شد:
دبستان
شاهد ۱ حسن آباد ۲
ایثار ۵ منوچهری آبیز ۱
متوسطه
ذخایر آبیز ۲ مفتح زهان۳
کبودان ۰ شهید ناصری حاجی آباد ۳
به این ترتیب فینال مقطع ابتدایی بین دو تیم شهید خدایی حسن آباد و ایثار حاجی آباد و فینال مقطع متوسطه بین دو تیم شهید مفتح زهان و شهید ناصری حاجی آباد برگزار خواهد شد.
گفتنی است دو تیم شهید مفتح زهان و شهید ناصری حاجی آباد دیدار افتتاحیه این مسابقات را برگزار کردند که این دیدار با نتیجه 5 بر 4 به سود شهید ناصری به پایان رسید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا