عمومی

قوانین جمهوری اسلامی ایران مهمترین معروف است

امام جمعه زیرکوه در جلسه روشنگری عاشورا گفت:قوانین جمهوری اسلامی ایران مهمترین معروف است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، صبح امروز فرماندار و جمعی از مدیران ادارات و نهادهای دولتی شهرستان زیرکوه به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه در این دیار ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سالارشهیدان بیان داشت: اصل امر به معروف خیلی باارزش است و همه باید در این راه تلاش کنند.
ابراهیم کریمی خاطرنشان کرد:شعاری نمی شود در امر به معروف کار کرد یک نفره هم نمی شود همه باهم باید تلاش کنیم که کاری که میخواهیم انجام دهیم اثر گذار باشد و در این راه باید ابتدا ازخودمان شروع کنیم تا بتوانیم کار را به بهترین نحو انجام دهیم.
قوانین جمهوری اسلامی ایران مهمترین معروف است
حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه شهرستان نیز درجلسه دیدارو روشنگری عاشورا با بیان اینکه اولین آمر، خود خداوند متعال است،‌اظهارداشت:همه باید خودمان را موظف بدانیم و نیروهای خوب راتشویق و نیروهای مخرب را نهی کنیم.
مرتضائی نیا تاکید کرد:امربه معروف را جدید بگیرید و سرمایه گذاری کنید ارزشها را بیان کنید و منکرها رانهی کنید.
امام جمعه زیرکوه اذعان داشت:امربه معروف اگر مهمتر ازنماز نباشدکمتر از نماز هم نیست .
وی بیان داشت:قوانین جمهوری اسلامی ایران مهمترین معروف است و توصیه ی من به همه این است امربه معروف را جدی بگیرند جلوی آبرو ریزی هاوجلوی دور زدن قانون را هم بگیرند.
عاشورا چراغی است تا راه را گم نکنیم
حجت الله خانزاده فرماندار وقائم مقام ستاد امر به معروف نیز در این دیدار خاطرنشان کرد:درسی که عاشورا به ماداده همیشه چراغ راه بوده است تا مسیر اصلی را گم نکنیم به طوری که حتی مسیحیان از عاشورا الهام گرفتند.
فرماندار زیرکوه گفت:حضرت ابا عبدالله حسین برای احیای دین قیام کردند برای تشکیل یک نظام اسلامی و برای اینکه بتوانندانحرافات رو برطرف کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا