عمومی

كارگاه عفاف و حجاب وي‍ژه بانوان امدادگر زیرکوه برگزار شد

کارگاه آموزشی عفاف و حجاب به مناسبت روز عفاف و حجاب 21 تیرماه 94 ويژه بانوان امدادگر جمعيت هلال احمر شهرستان زيركوه برگزار شد.

به گزارش زيركوه نيوز ؛رئيس جمعيت هلال احمر شهرستان زيركوه اظهار داشت: عفاف و حجاب مختص یک روز ، یک هفته یا یک تاریخ زمانی بخصوص نیست بلکه این مسئله مهم برای حفظ عفت و پاکدامنی ، مسئله شخصیتی و انسانی است و این روز فقط باید یادآوری فرهنگ و باور در کشور ما به عنوان ارزشهای پاک و اسلامی باشد.
عليرضا حوراني هدف از برگزاری کارگاه آموزشی عفاف و حجاب را پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارتقای سطح بینش دینی دختران و بانوان مطرح کرد وگفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه موجب ارتقای فرهنگ عمومی و تحکم بنیان خانواده خواهد شد.
رئيس جمعيت هلال احمر شهرستان زيركوه با اشاره به اينكه بانوان شرکت کننده با بحث هایی در خصوص اهمیت عفاف و حجاب و نقش آن در حفظ امنیت و آرامش جامعه آشنا شدندافزود : در اين كارگاه حجاب در چهار حیطه ي حجاب به عنوان یک هنجار از لحاظ معرفتی، حجاب بعنوان یک رفتار و یک پدیده، حجاب به عنوان یک پدیده و ضد هنجار و حجاب به عنوان یک ضد هنجار از لحاظ علمی مورد بررسي قرار گرفت.
حوراني در پايان عنوان کرد: همه ما درترویج فرهنگ عفاف و حجاب مسئولیت داریم و برای نهادینه شدن آن باید تلاش کنیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا