عمومی

لیست اسامی کاندیداهای ثبت نام شده در شهر حاجی اباد و برخی مناطق زیرکوه

لیست اسامی کاندیداهای ثبت نام شده در شهر حاجی اباد و برخی مناطق زیرکوه

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با پایان یافتن مهلت ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شنیده ها حکایت از ثبت نام474نفر برای کاندیداشدن درپنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان زیرکوه دارد.
گفته می شود تعداد 28 نفر در شهر حاجی آباد و ده نفر در شهر زهان نام نمویسی کرده اند و مابقی کاندیداها برای رقابت بر سر تصاحب صندلی شورای روستاها با هم رقابت خواهند کرد.
این اسامی موقتی است و اسامی نهایی پس از بررسی مدارک ، صلاحیت ها و انصراف احتمالی کاندیداها ،اعلام خواهد شد.
اسامی کاندیداهای ثبت نام شده در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهرحاجی آباد.
1- جعفر عابدینی
2- مهدی ولایی
3- محسن احمدی
4-مهدی وحیدپور
5- حسن صادقی
6- علی زارع
7- عباس راستگونژاد
8- حسین موهبتی
9- هادی موهبتی
10- محمد معاونی
11-فاطمه خانی
12-اعظم علی آبادی
13-احمد غضنفری
14- محسن بخشی
15- مسلم سپهری مقدم
16- علیرضا احمدی
17- ناصر یادگاری
18- حسین روحی
19-علی محمدی
20-محمد رضا سعادتپور
21-مهدی پردلی
22 -محمد وحیدپور
23-مسعود رازی
24-حسینعلی صادقی
25-علی صیقلی
26 -محمداکبری استند
27-جواد کامکار
28-?
اسامی کاندیداهای ثبت نام شده در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی آبیز
1- شکوهی زاده
2-صبوحی
3- علیرضا عباسی
4- جعفر دروگر
5- مهندس حسنی
6- اله نظر رضازاده
7- حسین عبداله زاده
8- محمدعلی اکبری
9- غلامحسین سعادت جو
اسامی کاندیداهای ثبت نام شده در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی روستای شاهرخت:
1- محمود احمدی
2-حمید صادقی
3- علی اکبر کهرمی
4- قاسم سلطانی
5- رضا امیری
6-حسن صادقی(حاج اسماعیل)
7- مهدی طالبی فر
8- علیرضا احسانفر
اسامی کاندیداهای ثبت نام شده در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی منطقه عشایری گزخت .
1- محمد محمدیان
2- محمدحسین الهی
3- حمیدرضا یاری
4- اسماعیل خزاعی
5- علی میری
6- رضا خزاعی
7- خلیل عابد
8- علی اکبر فروهر
اسامی کاندیداهای ثبت نام شده در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی منطقه عشایری کریزان.
1- علم کامکاری
2- ناصر رازی
3- علی فخری
4- محمد رضا مودی
5- غلامعلی کامگارپور
6- سعید کامگارپور
اسامی کاندیداهای ثبت نام شده در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی روستای استند
۱_غلامحسین یعقوبی
۲_علی شریفی
۳_مختارعلیمحمدی
۴_سعید نطری
۵_مجید یتیم بان
۶_مصطفی حیدری
لیست ثبت نام شدگان از روستای بارنجگان
1- ابراهیم عابدینی
2- حبیب محمدی
3- علیرضا فرزانه
4- حاجی خداداد اسداللهی
5- علیرضا شیفته
6- علی محمد ملایی
7- حمیدرضا اکبری
8- رستم صادقی
9- حمیدرضا عابدینی
10- حسن یوسفی یزدان
این آمار از منابع غیر رسمی منتشر شده است.
لیست در حال بروز رسانی است

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا