عمومی

لیگ والیبال زیرکوه برگزار می شود

در نشست هیات والیبال زیرکوه مقر گردید تا به زودی لیگ والیبال شهرستان زیرکوه برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با حضور سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان،ریاست و اعضای هیات والیبال و جمعی از پیشکسوتان این رشته ورزشی،نشست هیات والیبال زیرکوه برگزار گردید.
سرپرست اداره ورزش و جوانان زیرکوه در این نشست با اشاره به اینکه والیبال خراسان جنوبی درحال پیشرفت است،گفت:ما هم در این راستاباید تلاش کنیم تا از قافله عقب نمانیم.
ادیبیان خاطرنشان کرد:پیشرفت ورزش نیازمند یک همت همگانی است و همه کسانی که می توانند در این راه کاری انجام دهندباید وارد صحنه شوند و کمک کنند.
وی از برگزاری طرح استعدادیابی والیبال در آینده نزدیک در استان خراسان جنوبی خبرداد و گفت:ان شاءالله مربیانی از شهرستان زیرکوه نیز در این طرح شرکت خواهند کرد و پس از آموزش ،طرح استعدادیابی در زیرکوه برگزار خواهد شد.
سرهنگ بخشی رئیس هیات والیبال زیرکوه نیز در این نشست با اشاره به مشکلات مالی پیش روی برگزاری مسابقات و لیگ والیبال شهرستان،خاطرنشان کرد:شهرستانهای کوچک از لحاظ اسپانیر ورزشی ضعیف هستند اما سعی ما براین است که نسبت به وسع شهرستان اسپانسرها را مجاب کنیم پای کار بیایند و به ورزش شهرستان کمک نمایند.
در این نشست اعضای جدید هیات والیبال شهرستان مشخص و مقرر گردید لیگ والیبال شهرستان در آینده نزدیک با شرکت شش تیم و به صورت رفت و برگشت برگزار شود.
گفتنی است تیم والیبال شهرستان زیرکوه در حال حاضر در لیگ والیبال استان حضور دارد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا