عمومی

ماموران امانت دارپليس ،کيف حاوی طلاجات را به صاحبش بازگرداندند

فرمانده انتظامی زیرکوه گفت:ماموران وظيفه شناس پليس شهرستان زیرکوه يک کيف دستي حاوي طلاجات، زيورآلات ، کارت های بانکی به ارزش 50 ميليون ريال و همچنين مدارک هويتي را به صاحبش بازگرداندند.

فرمانده انتظامي شهرستان زیرکوه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،درباره اين خبر اظهارداشت: روز گذشته تیم گشت کلانتری مرکز شهرستان هنگام گشت زني و انجام وظيفه در نزديکي يکي ازبانک های شهر حاجی آباد يک عدد کيف دستي حاوي طلاجات،زیور آلات نقره، کارتهای بانکی، مدارک هويتي و … را پيدا مي کند.
سرهنگ بخشی ادامه داد: مامور وظيفه شناس پليس شهرستان زیرکوه در کمال صحت و درستي ، ابتداء اقدام به اطلاع رسانی در محل کرده سپس کيف را به کلانتری منتقل و با استفاده از اطلاعات سیم کارت موجود در کیف ، مالباخته را که ساکن استانی دیگر بود شناسايي و با حضور وی به کلانتری کيف را به او تحويل مي دهند.
وی تصريح کرد: اين کيف دستي حاوي طلاجات و زيورآلات به ارزش 50 ميليون ريال و همچنين سیم کارت تلفن همراه، کارت عابربانک و مدارک هويتي بود که توسط ماموران پليس به صاحبش بازگردانده شد.
فرمانده انتظامي شهرستان زیرکوه با بيان اينکه اين عمل ماموران کلانتری ، خشنودي مالباخته و رضايت شهروندان از عملکرد پليس را در پي داشت افزود: صحت، پاکي و سلامت اداري ماموران انتظامي از افتخارات اين مجموعه است.
گفتني است صاحب كيف که ساکن استان خراسان رضوی است ضمن تماس با سامانه 197 از “امانتداري و صداقت” عملكرد كاركنان پليس شهرستان زیرکوه قدر دانی و تجلیل کرد .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا