عمومی

مانور لحظه صفر در زیرکوه برگزار شد+ تصاویر

با هدف سنجش توان عملیاتی نیروهای امداد رسان،مانور لحظه صفر در شهرستان زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،صبح امروز با حضور فرماندار و جمعی از مسؤولان و با هدف سنجش توان عملیاتی نیروهای امداد رسان،مانور لحظه صفر در شهرستان زیرکوه برگزار شد.
در این مانور با ایجاد حادثه فرضی انفجار لوله گاز ، سرعت و میزان آمادگی نیروهای مختلف امدادی، هلال احمر، اورژانس، آتش نشان و نیروی انتظامی و سایر دستگاههای امدادی در لحظه وقوع بحران مورد سنجش قرار گرفت.
پس از این مانور، فرماندار و اعضای مدیریت بحران شهرستان با حضور سایر نیروهای امدادی طی نشستی به بررسی عملکرد دستگاهها در لحظات وقوع بحران احتمالی انفجار لوله گاز پرداختند.
خانزاده در این نشست با قدردانی از آمادگی خوب نیروهای امدادی و دستگاههای خدمت رسان در این مانور لحظه صفر، گفت: هدف از برگزاری این مانور، ارزیابی و بازبینی امکانات و تجهیزات امدادی و سنجش آمادگی نیروها در سطح شهرستان زیرکوه بود که خوشبختانه شاهد عملکرد خوب و مطلوبی از سوی این عزیزان بودیم.
فرماندار شهرستان زیرکوه با اشاره به ضرورت آمادگی نیروهای امدادی در مواجهه با حوادث احتمالی ادامه داد: این آمادگی باید در هر شرایط و در هر زمانی در بین نیروهای امدادی وجود داشته باشد چرا که کار امدادرسانی به شکل مستقیم با جان انسانها مرتبط بوده و سرعت و دقت در عملیات های نجات می تواند تاثیرات بسزایی در کاهش خسارات مالی و جانی داشته باشد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا