عمومی

ماه مبارک رمضان، بهترین فرصت برای حمایت از معلولین، ایتام و کمک به نیازمندان است

رئیس اداره بهزیستی زیرکوه گفت:ماه مبارک رمضان، بهترین فرصت برای حمایت از معلولین، زنان سرپرست خانوار،ایتام و کمک به نیازمندان است.

محمد بارانی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان،اظهارداشت: اگر فرهنگ کمک و دستگیری از هم نوع به طور خاص در جامعه ما نهادینه شود و گسترش یابد، ریشه فقر در جامعه از بین خواهد رفت.
رئیس اداره بهزیستی زیرکوه با اشاره به اینکه حرکت در راه خدمت به محرومان جامعه، اقدامی ارزشمند و خداپسندانه است، خاطرنشان کرد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای حمایت از معلولین، زنان سرپرست خانوار، ایتام، سالخوردگان، خانواده های زندانیان و کمک به نیازمندان و قشر آسیب پذیر جامعه است.
وی بیان کرد: در ماه مبارک رمضان بهزیستی زیرکوه برنامه‌های متعددی همچون تشکیل ستاد مهر رمضان، برپایی سفره‌های افطاری، حضور خیران و مسئولان در مراکز فرزندان بی سرپرست، دیدار با معلولان، سالمندان، مددجویان ، اکرام ایتام و … دارد.
بارانی با اشاره به اینکه روحانیون می توانند در ماه مبارک رمضان و با توجه به حضور گسترده مردم در مساجد نقش موثری در جهت دهی جامعه برای شرکت در این طرح ها و کمک به نیازمندان و محرومان جامعه داشته باشند، گفت: امید می‌رود همانند گذشته مردم نوع دوست خیرین و مسئولین با اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود، در اجرای این برنامه‌ها یاری رسان بهزیستی باشند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا