عمومی

مجلس در رفع گرفتاری ها انقلابی عمل کند / آمارهای کاغذی با واقعیت زندگی مردم تناسب ندارد

امام جمعه زیرکوه گفت: مجلس در رفع گرفتاری ها انقلابی عمل کند، سیاسی عمل نکند به مشکلات مردم بپردازد و سیاسی کاری را کنار گذاشته و‌جهادی عمل کنند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز؛حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدرخطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،ضمن توصیه به تقوای الهی گفت: بهترین توشه حریم نگهداری برای خدای متعال است و از ویژگی های آن این است که باید برای خانه آخرت و سفر ابدی تدارک لازم را ببینیم.
امام جمعه زیرکوه با اشره به مناسبت های هفته جاری به ۱۲ ربیع روز میلادپیامبر اسلام به قول برادران اهل سنت اشاره کرد و خاطرنشان کرد: از این روز تا ۱۷ ربیع به قول مشهور شیعه به پیشنهاد مقام معظم رهبری و پذیرش آن با درایت امام راحل هفته وحدت نامیده شد.
وی با بیان اینکه منشا تمام گرفتاریهای جهان اسلام تفرقه است،اذعان داشت:وحدت مشقی است که همواره باید نوشت و درسی است که مکرر باید تکرار کرد .
امام جمعه زیرکوه بیان داشت: رفع اختلافات و تلاش برای حاکمیت دنیای اسلام وحدت ضرورت دنیای اسلام است و باید در زندگی ما نهادینه شود.
خطیب جمعه زیرکوه به شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس اشاره و‌گفت: شهید مدرس یک تنه در مقابل استبدا رضا شاه ایستاد و هزینه اش را هم پرداخت کرد که ایشان را به خواف تبعید کردند و سرانجام هم در کاشمر مسموم و سپس با پیچاندن عمامه ایشان را خفه کرده و به شهادت رساندند.
وی با بیان اینکه مدرس نمونه نماینده انقلابی و الگوی تمام عیار نمایندگان مجلس است،تاکیدکرد: مجلس در رفع گرفتاری ها انقلابی عمل کند، سیاسی عمل نکند به مشکلات مردم بپردازد و سیاسی کاری را کنار گذاشته و‌جهادی عمل کنند.
مرتضائی نیا به ۱۶ آذر روز دانشجو اشاره و‌گفت: این روز روز تولد مرگ بر امریکا و روز فرزندان نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در پیشینه افتخار آمیز دانشجویان پیشگامی در مبارزه و مرگ بر آمریکاست.
امام جمعه زیرکوه به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار محبان اهل بیت اشاره وخاطرنشان کرد: ایشان فرمودند: در مقابله با کفر و استکبار هر چه نیاز باشد کمک می کنیم .
آمارهای کاغذی با با واقعیت زندگی مردم تناسب ندارد
وی سپس به اظهارات تلویزیونی ریاست جمهور محترم و ارائه گزازش جامع ۱۰۰ روزه گفت : آمارهای کاغذی با با واقعیت زندگی مردم تناسب ندارد و رکود اقتصادی ، بیکاری ، فشار معیشتی بر مردم بیداد می کند.
امام جمعه زیرکوه به وضعیت نامناسب جسمی رهبر شیعیان بحرین اشاره و‌بیان داشت: سکوت مجامع بین المللی نباید این گونه باشد و باید به مسئولیت انسانی خود در قبال ایشان عمل کنند و اگر صدمه ای به ایشان وارد شود باید رژیم آل خلیفه جوابگو باشد .
مرتضائی نیا با اشاره به نشست ۴۰ کشور عربی برای مبارزه با تروریسم آن هم با شرکت مادر تروریسم یعنی آمریکا ،گفت: این ها می خواهند با مادر تروریسم قانون برای مقابله با ان وضع کنند که خودشان آن را به وجود آورده اند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا