عمومی

محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری

همزمان با سالروز شهادت مولی الوحدین امام علی (ع) ، با حضور قاری مصری محفل انس با قرآن کریم در زیرکوه برگزار شد.

همزمان با سالروز شهادت مولی الوحدین امام علی (ع) ، با حضور قاری مصری محفل انس با قرآن کریم در زیرکوه برگزار شد.
به گزارش زیرکوه نیوز ؛ در این محفل نورانی که با حضور و استقبال پرشور مردم و علمای اهل سنت و شیعه همراه بود، استاد رضا جمعه منصور از قاریان بین المللی اهل کشور مصر به تلاوت آیاتی از قرآن کریم پرداخت.
امام جمعه زیرکوه در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت علی (ع) اظهارداشت: اینکه محفل انس با قرآن در این روز عزیز برگزار شده است بسیار ارزشمند است زیرا قرآن ناطق شخص امیرالمومنین (ع) است.
حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا خاطرنشان کرد:زنگ آماده باش بهشت و کوبه درب بهشت ذکر علی ابن ابیطالب است و همانطور که ذکر صلوات در جامعه گسترش یافته است باید در جهت گسترش و رواج ذکر یا علی هم تلاش نمائیم.
امام جمعه زیرکوه شب احیا را شب نزول قرآن و شب بیدار شدن دانست و تصریح کرد: احیا باید هدفمند شود و این هدفمندی نیاز امروز جامعه ماست که اگر به درستی انجام شود همه کارها درست خواهد شد.
مرتضائی نیا با اشاره به در پیش رو بودن روز قدس از مردم خواست در راهپیمایی روز قدس مثل همیشه با شکوه شرکت نمایند وتاکید کرد: حضور مرد در صحنه ارزشمند است و این حضور علاوه بر اینکه مشتی بر دهان استکبار جهانی خواهد بود ، پشتیبانی است برای مسولینی که این روزها در حال انجام مذاکرات هسته ای هستند.
گزارش تصویری

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا