عمومی

محمد آباد،قهرمان مسابقات جام رمضان زیرکوه شد

پرونده مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان زیرکوه با قهرمانی تیم پایگاه بسیج شهید دستغیب روستای محمدآباد بسته شد.

مسابقات جام رمضان زیرکوه با قهرمانی پایگاه شهید دستغیب محمد آباد به پایان رسید.
این مسابقات به مناسبت گرامی‌داشت ماه مبارک رمضان و با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین جوانان و شناسایی استعدادهای ورزشی شهرستان با شرکت 16 تیم برگزار شد.
در این مسابقات تیم‌ها در چهار گروه چهار تیمی در طول ماه مبارک رمضان با هم به رقابت پرداختند و در پایان دور گروهی هشت تیم به مرحله حذفی این مسابقات راه یافتند.
دو تیم طلای سرخ بمرود و اداره ورزش و جوانان دیدار رده‌بندی این مسابقات را برگزار کردند که در نهایت این دیدار با نتیجه 4 بر 3 به سود طلای سرخ بمرود به پایان رسید و این تیم مقام سوم مسابقات را کسب کرد.
دیدار فینال این مسابقات بین دو تیم زعفران وندی و پایگاه شهید دستغیب محمد آباد برگزار شد که این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به سود پایگاه بسیج شهید دستغیب روستای محمدآباد به پایان رسید و این تیم عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کرد.
تیم طلای سرخ بمرود به عنوان تیم اخلاق این دوره از مسابقات انتخاب شد و محمد رضا دانش از این تیم به عنوان بهترین بازیکن مسابقات انتخاب شد.
در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور جمعی از مسئولان از تیم‌های برتر با اهدای لوح سپاس و جوایزی تجلیل به عمل آمد.
گزارش تصویری

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا